Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Darmowe Doładowania Na Komórkę


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No więc, jest łatwy sposób, aby otrzymać doładowanie na komórkę za darmo.

 

 

Wpisz mój numer jeżeli łaska :)

48 503675201

 

1. Rejestracja na: otineo.com

Klikamy

rejestracja1.png

Teraz wypełniamy następujące pola:

rejestracja2.th.png

W miejsca Twoje/twój.... wpisujemy to co jest wymagany

 

2. Klikamy Przejdź dalej i mamy stworzone konto.

 

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Witaj!

 

Aby dokończyć rejestrację:

 

* 1) Aktywuj swoje konto z telefonu, który został przez Ciebie podany podczas rejestracji, dzwoniąc na numer:

- 0 800 90 00 09 (dla telefonów stacjonarnych ? numer bezpłatny)

- 22 205 39 44 (dla telefonów komórkowych ? numer płatny wg stawki Twojego operatora).

* 2) Po komunikacie ?Twoje konto jest aktywne? połączenie zostanie przerwane.

 

Po aktywacji konta możesz korzystać ze wszystkich usług serwisu Otineo.

 

Musisz zadzwonić, aby aktywować konto.

 

3. Jak zbierać puknty "otinki"?

 

Klikamy na button "Zbieraj otinki" i oglądamy reklamy :)

 

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

 

Za jednego użytkownika zarejestrowanego z Twojego zaporoszenia dostajesz 10 otinek(najwięcej).

 

Jak to zrobić?

 

Wystarczy, że Twój kolega zarejestruje się wpisując w pole "Numer polecającej osoby" twój nr telefonu.

 

 

Za 100 otinek dostajemy już doładowanie za 5zł :)

Na start masz 60 otinek.

@Miłej kaski

Opublikowano

a tych reklam jest pewnie ograniczona ilość dzienna : i najpierw musisz zadzwonić i ci zżerają kaskę z konta ..

i potem doładowujesz za 5 zł

i się okaże , że można doładować tylko 1 raz na 1 miesiąc ..

 

już nie takie jaja były ;)

Opublikowano

Nie widzi mi się to , lecz nie dałeś ref'a ( chyba ) brawo za silną wolę. Ja jakoś wolę sobie kupić doładowanie za 120 zł i mieć te 30 zł gratis ...

Opublikowano

Wystarczy raz na początku zadzwonić, a koszt taki jak u naszego operatora.

Reklamy nie są ograniczone

Doładowywać można, jeżeli się zbierze daną liczbę punktów, ale najpierw trzeba zadzwonić, aby aktywować.

Opublikowano

Coś mi się wydaje że zapożyczyłeś sobie poradnik albo z darkwarez.pl albo tibia.org.pl przyznaj się!

Ale mogę potwierdzić że jest to opłacalne i serwis jest wypłacalny, bo sam z tego korzystam.

Najlepiej sobie zebrać kilku kolegów aby cie wpisali jako polecającego i doładowanie za free :P

 

Opublikowano
Ta ale moge sie założyc ze od kogoś sam owy serwis podpatrzyłeś ;]

Lol i co z tego... Nie dał ref linka i jestem pod wrażeniem =s

napisał dla Was poradnik jak można mieć za darmo kasę na komórkę powiedzmy w kryzysowej chwili D:

Nice tut. Ciekawi mnie tylko ile bierze za aktywacje^^.

Opublikowano

Kiedyś miałem konto na podobnej stronie, ale z fasolkami :mellow: Pojebane na prawdę nie warto :D

maybenow.png

Opublikowano

Za aktywowanie pobiera hmm 11 groszy.

Dzwonisz pod numer podany na stronce tamtej i czekasz, aż powiedzą, że konto aktywowane(czeka się 9sekund - czasem 8 jak się sprężą)

Ja mam narazie 81 otinek

 

Btw. Jednak jest limit chyba 20 reklam dziennie, ale 20 reklam = ~30 otinek(punktów)

Więc po 2 dniach od zarejestrowania mamy już kartę doładowującą za 5 zł.

Opublikowano

hmm moim zdaniem sie nie pyli chyba ze ktos kto ma cierpliwosc:)

 

a dlugo sie czeka na otinki:>

Usunięto. Regulamin obowiązuje posty/tematy jak i sygnaturę.

Admin Cienia
Opublikowano

I co, przetestowałeś to? Działą czy znowu jakiś Fake ?

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Gość mlody22pl
Opublikowano

sprawdziłem , zerzarło mi 10 zł ....:/

Opublikowano

Topic podobny do BUX. Wypróbuje i może się uda.

 

Co do BUX to uwaga to oszukaństwo. Miałem 10$ i chciałem przelać i piszę, że 50$ trza mieć.

  • 1 rok później...
Opublikowano

Znalazłem sposobów na darmowe doładowania na telefon.

Od długigo czasu szukam strony na której da się za darmo doładowywać komórkę.

Większość to były oszustwa lub dało się zarobić tylko marne grosze.

Trafiłem na super stronę.

Na początku klikasz ten link:

 

Tu kliknij

 

Warunki są dość proste, trzeba zarejestrować się, aktywować konto sms-em

Na start dostaje się 20zł do wykorzystania w serwisie. Każdy dostaje swój prywatny link z którego może polecać stronę innym - za każdą poleconą osobę dostaje się kolejne 4zł! Wystarczy polecić trochę osób i już można doładować konto!

Osobiście zarobiłem ok. 100zł.

 

!!!!!!!!!!!!!!!!!!POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Jeśli ty zarejestrujesz się na tej stronie korzystając z mojego linku

ja dostanę 4zł. Polecić link jest bardzo łatwo.

 

Na stronie można też kupować gry, tapety itp.

Naprawdę warto

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...