Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Darmowe Eurogąbki na NK.pl Duużo ofert


eXtreemPL

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam pokażę wam jak otrzymać dużo ofert i dosyć spore sumy EG na Nk za pomocą zmiany Proxy w przeglądarce Mozilla Firefox:

 

1.Wchodzimy na stronę nntime.com

2.wybieramy "Proxy List by Country"

3. Wybieramy United States

4.I wyświetlą się wam rózne ip kopiujemy jedno z nich bez portu.

5.Wchodzimy w zakładkę narzędzia i klikamy opcje.

6. Następnie "Zaawansowane" i "Sieć"

7. Klikamy w Linijce "Polączenia" Ustawienia

8.I zmieniamy na "Ręczna konfiguracja serwerów Proxy"

9. Wklejamy tam nasze skopiowane Ip z USA i tam obok wpisujemy port

10.Zaznaczamy "użyj tego ip do wszystkich serwerów Proxy"

11. Jeżeli pisze coś w ostatniej linijce "nie używaj proxy dla" usuwamy to i klikamy OK

12. Teraz możemy zalogować się na NK wejść w jakąś gierkę i wybrać tam gdzie możecie kupować różne tego typu złote monety itp wybieramy jakąś opcję i klikamy na "doładuj"

13. Następnie klikamy zakładkę "Za Darmo"

14. I mamy dużo opcji doładowania EG z Usa.

 

U mnie działa to w 100% jeśli są problemy piszcie na GG: 9169659

 

 

Przepraszam jeśli nie zrozumiałe ale to mój 1 tut.

 

Zbieram +'y jeśli można :)

 

 

Pozdrawiam :)

Miły, że ... Hmm .

Kochany, że ... Mmm .

Wredny, że Wrr .

Uparty, jak No !

Wybredny, że O !

Opublikowano

Dodaj kolorki, pogrubienia itp. to będzie git. ;d

Ja tak robię od dawna, ale na niektórych (dobra, na 3/4 :D) strony nie wchodzą a na kilku crashuje FF

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

Wam też po zmianie proxy tak laguje net? ;/

35672.jpg

Poprawna polszczyzna to podstawa.

Jeśli ty Użytkowniku nie posługujesz się poprawną polszczyzną, to idź po słownik i PRZECZYTAAAJ GOOO CAŁEGOOOOOO!!!

Opublikowano

To jest do dupy bo laguje i nic zrobić się nie da ;/.

35672.jpg

Poprawna polszczyzna to podstawa.

Jeśli ty Użytkowniku nie posługujesz się poprawną polszczyzną, to idź po słownik i PRZECZYTAAAJ GOOO CAŁEGOOOOOO!!!

Opublikowano

a dziala to na radiowce czy nie bardzo (stale ip)?

 

a dziala to na radiowce czy nie bardzo (stale ip)?

lapsik.jpg

Nick na serw: Genesis
 

Opublikowano

Ehh... :D

 

Daj zamiast czarnego, biały kolor bo nic nie widać :D

 

@ziompek

Tak... Na kilku IP chodzi normalnie, ale to rzadkość... :/

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

Kulfa, ja chce mieć dużo ofert ale bez lagsów ;/. No cóż pozostał Aol.

35672.jpg

Poprawna polszczyzna to podstawa.

Jeśli ty Użytkowniku nie posługujesz się poprawną polszczyzną, to idź po słownik i PRZECZYTAAAJ GOOO CAŁEGOOOOOO!!!

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

Żadne odkrycie z tymi EG...

I tak najlepszy jest HotSpot Shield

feavo.jpg

Sygna by bohomas.

 

Fak Jea! 50% ostrzeżeń ^^

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

Witam pokażę wam jak otrzymać dużo ofert i dosyć spore sumy EG na Nk za pomocą zmiany Proxy w przeglądarce Mozilla Firefox:

 

1.Wchodzimy na stronę nntime.com

2.wybieramy "Proxy List by Country"

3. Wybieramy United States

4.I wyświetlą się wam rózne ip kopiujemy jedno z nich bez portu.

5.Wchodzimy w zakładkę narzędzia i klikamy opcje.

6. Następnie "Zaawansowane" i "Sieć"

7. Klikamy w Linijce "Polączenia" Ustawienia

8.I zmieniamy na "Ręczna konfiguracja serwerów Proxy"

9. Wklejamy tam nasze skopiowane Ip z USA i tam obok wpisujemy port

10.Zaznaczamy "użyj tego ip do wszystkich serwerów Proxy"

11. Jeżeli pisze coś w ostatniej linijce "nie używaj proxy dla" usuwamy to i klikamy OK

12. Teraz możemy zalogować się na NK wejść w jakąś gierkę i wybrać tam gdzie możecie kupować różne tego typu złote monety itp wybieramy jakąś opcję i klikamy na "doładuj"

13. Następnie klikamy zakładkę "Za Darmo"

14. I mamy dużo opcji doładowania EG z Usa.

 

U mnie działa to w 100% jeśli są problemy piszcie na GG: 9169659

 

 

Przepraszam jeśli nie zrozumiałe ale to mój 1 tut.

 

Zbieram +'y jeśli można smile.gif

 

 

Pozdrawiam smile.gif

 

 

O lol to jast stare i nie działające gówno... nie lepiej być cierpliwym i to chyba zamknie temat dziękuje i dobranoc

 

 

 

Koniec........

screed.png

50 postów

100 postów

150 postów

200 postów

Opublikowano

Lol... temat napisany był 13 maja 2011 roku... więc wiadomo że stare... poco odkopujesz? -.-

"."

X


by Me.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...