Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] bot nabijający wyświetlenia


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Mam prośbę, czy da się napisać bota który nabija wyświetlenie, ale nie chodzi o takiego który naciska odśwież, lub znowu wchodzi na ten sam link. Dana strona o którą mi chodzi (ma tak samo jak Youtube), że wchodząc z tego samego komputera nie nabija wyświetleń. Nalicza tylko raz, a potem przestaje. Czy istnieje jakaś możliwość, obejścia tego? Bardzo proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam.

Opublikowano

Możesz próbować przez proxy (istnieje gotowy kod w dziale Gotowe Skrypty i Biblioteki), ale większość proxy przedstawia się jako proxy, i systemy referencyjne je ignorują.

 

Istnieje jednak szczególna klasa serwerów proxy, które nie przedstawiają się jako proxy ( tzw. high-anonymous proxy ), więc system referencyjny na pewno je zaakceptuje. Jest ich jednak stosunkowo mało, lecz zawsze też coś można znaleźć.

 

Reasumując,

tak, jest to możliwe. W mniejszym lub większym stopniu.

 

Możesz próbować przez proxy (istnieje gotowy kod w dziale Gotowe Skrypty i Biblioteki), ale większość proxy przedstawia się jako proxy, i systemy referencyjne je ignorują.

 

Istnieje jednak szczególna klasa serwerów proxy, które nie przedstawiają się jako proxy ( tzw. high-anonymous proxy ), więc system referencyjny na pewno je zaakceptuje. Jest ich jednak stosunkowo mało, lecz zawsze też coś można znaleźć.

 

Reasumując,

tak, jest to możliwe. W mniejszym lub większym stopniu.

 

Możesz próbować przez proxy (istnieje gotowy kod w dziale Gotowe Skrypty i Biblioteki), ale większość proxy przedstawia się jako proxy, i systemy referencyjne je ignorują.

 

Istnieje jednak szczególna klasa serwerów proxy, które nie przedstawiają się jako proxy ( tzw. high-anonymous proxy ), więc system referencyjny na pewno je zaakceptuje. Jest ich jednak stosunkowo mało, lecz zawsze też coś można znaleźć.

 

Reasumując,

tak, jest to możliwe. W mniejszym lub większym stopniu.

Ta sygnatura jest pusta.

Opublikowano

po prostu szukać na necie , masz google od tego

If you = stupid then

insert(foot.in.your.ass)

end if

licznik-54-96732-stat.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...