Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam]bota który będzie wyłącznie zbierał skrzynki.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Potrzebuje bota który będzie wyłącznie zbierał skrzynki.

Nie potrzebuje bota do bicia,i najlepiej żeby był prosty w obsłudze.

Opublikowano

to najlepszy będzie secure orbit , darmowy, stabilny, możesz kilka kont na raz puścić :D

Opublikowano

KBot na 24h :D

1,5k uri w 6 minut to dobry wynik, nie?

Opublikowano

U Bossera KLIK! . Bosser wystawie aukcje o licencjach na Allegro wiec tam też patrz. Jeśli chesz Kbot'a bez robienia GG to patrz Tutaj a jeśli z możliwością robienia GG to patrz Tutaj

1371988330-U644589.jpg

 

 

Mentor | Moderator DarkOrbit | Postwriter | exModerator

Opublikowano

Najlepszy kbot jeżeli chcesz zbierać skrzynki to bez GG. Powiem szczerze że z GG nie jest potrzebny bo jest sposób na wrotka :D

We are Anonymous...

We are Legion...

We do not forgive...

We do not forget...

Expect Us...

Opublikowano

lepsze to niż nic :PPP zobacz w tutkach :D

We are Anonymous...

We are Legion...

We do not forgive...

We do not forget...

Expect Us...

Opublikowano

Jaki serv i mapa? :)

Jaki serwer?

Ja na usa east 2 na kbocie wyciagam marne 3k/h..

 

PL1, same boxy.

Dlatego was tam zapraszalem, bo duzo luda na bazach AFKuje i jest mnostwo boxow :)

Opublikowano

PL1, same boxy.

Dlatego was tam zapraszalem, bo duzo luda na bazach AFKuje i jest mnostwo boxow :)

 

Tez zbieram na bazowce, na usa chyba jeszcze mniej ludzi, teraz 500 online .. a bot zbiera powoli

Opublikowano

Najlepszy kbot jeżeli chcesz zbierać skrzynki to bez GG. Powiem szczerze że z GG nie jest potrzebny bo jest sposób na wrotka :D

 

Przecież sposób z quitem nie działa już

Opublikowano

Tez zbieram na bazowce, na usa chyba jeszcze mniej ludzi, teraz 500 online .. a bot zbiera powoli

 

Bo im wiecej ludzi tym lepiej?

Opublikowano

NoobKiller, to zależy jeżeli masz FE, to im więcej tym lepiej. Jeżeli wystartujesz z niczym, to taka anglia jest b.dobra.

 

Nie o to chodzi.

Zwroc uwage ze na pl1 bez podwajacza 4k sie zbiera na 1h.

Dlaczego? Bo wiecej graczy na mapie = Wiecej boxow :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...