Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Co zrobić aby broń była złota?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Mam kilka pytań.

 

Co zrobić aby broń w combat arms była złota?

Co to znaczy kiedy ta broń ma taki kolor?

Czy opłaca mi się dokupić dodadki to standardowej broni?

Jeśli tak to jakie?

 

Wypiszcie mi informacje na ten temat :D

Jestem nowy i mam dopiero 4lv :mellow:

 

Będą plusy. B)

90501550996465506898.png

Sygnaturę i awatar zrobił

Thtsn

 

Kliknij :D

 

ZBIERAM +

Opublikowano

Nie możesz zrobić żeby była zołota

niektóre bronie są GOLD EDITION ..

Na razie chyba nie , ale jak chcesz to może jakiś celownik

beznazwy1kopiac.png

|Nob|Random|Hejter|

Opublikowano

Witam. Mam kilka pytań.

 

Co zrobić aby broń w combat arms była złota?

Co to znaczy kiedy ta broń ma taki kolor?

Czy opłaca mi się dokupić dodadki to standardowej broni?

Jeśli tak to jakie?

 

Wypiszcie mi informacje na ten temat :D

Jestem nowy i mam dopiero 4lv :mellow:

 

Będą plusy. B)

Trochę Cię nie kumam.... Jaka złota broń ?!...

 

1. Ze złotych to masz tylko po prostu odmianę broni, nic Ci to nie daje

2. Nic nie oznacza po prostu taki kolor...

3.

dodadki

 

Myślę że kupić dodadki może być trudno, chyba dodatki było by łatwiej...

 

Na Twój lvl to tylko tą lupkę (nie pamiętam nazwy)

 

4. Extended magazine II i supresor ten od csm1 :P Na Twój lvl to samo co up napisałem

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Opublikowano

Hmmm.. a skąd można dostać taką broń gold edition?. a jeśli celownik to jaki?Jest ich kilka. Na razie mam te bronie co są za darmo, więc mi się nie śpieszy. Chodzi o to jaki ceownik, czy się opłaca i co jeszcze tam dokupić. Widziałem ostatnio celownik podobny do tego co masz Too_Short na sygnaturce. Też takie łuki były xD

 

Myślę że kupić dodadki może być trudno, chyba dodatki było by łatwiej...

 

Sorry za literówkę, ale każdemu się zdarza. Po prostu nie zauważyłem. ;)

 

Już wiem co kupić. Tylko chodzi o celownik. Jego opis znajdziecie wyżej :)

90501550996465506898.png

Sygnaturę i awatar zrobił

Thtsn

 

Kliknij :D

 

ZBIERAM +

Opublikowano

Celownik możesz kupic za NX, jest też częstą nagrodą z eventu.

 

Potem, aktywując go wybierasz jego kolor.

 

Mnie sie jednak wydaje, że nie o to Ci chodziło. Nie możesz zauważyc celownika innej osoby.

 

Jeśli chodzi i bronie, to wyjaśniłem. Nie da sie pozłacac broni, można tylko kupic/wylosowac.

Opublikowano

Ok. Jeśli chodzi o kolor broni to rozumiem.

 

Dziś stworzyłem nowe konto dla przetestowania dodatków.

Kupiłem tłumik, celownik i magazynek.

Tak, wydaje mi się, że lepiej strzela, ale mam dziwne uczucie, że jakoś za wolno.

 

P.S. Używam broni M416 (Czy jakoś tak. Ta na 1lv).

 

 

Aha.. i strasznie wolno się porusza jak ma się włączony celownik. (Chodzi o celowanie) B)

90501550996465506898.png

Sygnaturę i awatar zrobił

Thtsn

 

Kliknij :D

 

ZBIERAM +

Opublikowano

Ok. Jeśli chodzi o kolor broni to rozumiem.

 

Dziś stworzyłem nowe konto dla przetestowania dodatków.

Kupiłem tłumik, celownik i magazynek.

Tak, wydaje mi się, że lepiej strzela, ale mam dziwne uczucie, że jakoś za wolno.

 

P.S. Używam broni M416 (Czy jakoś tak. Ta na 1lv).

 

 

Aha.. i strasznie wolno się porusza jak ma się włączony celownik. (Chodzi o celowanie) B)

Z tłumikiem wolniej strzela, a ty masz m16a3 czy jakos tak..

celownik to zobacz klikając " ] " lub są to laggi

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Opublikowano (edytowane)

Zavetti mu chodzilo o scopa scopy sa takie same tylko ze ten 1 pokazuje ci dystans jaki masz do wroga a ten 2 hp i amo z lewej hp z prawej amo :D

 

///dalej nie ogarniam o co chodzi :D.

Zav.

Edytowane przez Zavetti

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

Elmo każdy ma tak że wolno mu chodzi z celownikiem ..

Bo w końcu celuje ..

Nie realne byłoby to że celuje i biegnie speedem

beznazwy1kopiac.png

|Nob|Random|Hejter|

Opublikowano

Elmo każdy ma tak że wolno mu chodzi z celownikiem ..

Bo w końcu celuje ..

Nie realne byłoby to że celuje i biegnie speedem

 

Chodzi mi o to, że jak celuje to muszę dużo ruszać myszką jak ktoś np. biegnie xD

90501550996465506898.png

Sygnaturę i awatar zrobił

Thtsn

 

Kliknij :D

 

ZBIERAM +

Opublikowano (edytowane)

złote kolekcje możesz albo kupić za nx/ high rank za gp lub wylosować ze skrzynek.

limitowana edycja, zawsze ma jakieś lepsze parametry od podstawowej broni.

ja ci polecam kupić celownik i ewentualnie magazynek. tłumiki = shit.

 

co do tego celownika, nie ma co się dziwić m16a3 jedna z broni, które mają większy recoil. nie da się temu zaradzić poprzez ustawienia.

gdy się ruszasz jest większy rozrzut i trudniej trafić.

z reguły z tłumikiem szybciej powinno się strzelać, ale różnie to bywa. to się tak wydaje, bo to jest wina stłumionego dźwięku strzelania.

 

zaczekam do wieczora z zamknięciem tematu, gdy czegoś jeszcze będziesz potrzebował pisz.

wszystkie inne odpowiedzi do tych samych pytań byłyby takie same.

 

nic więcej nie potrzebujesz.

zamykam.

Edytowane przez Marock
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...