Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Następne Konto Poszło Się Walić


misio974

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam problem włanczam warrocka wpisuje login i haslo biore ok i nic pokazuje mi się menu(a powinno pokazac na jakim chcem grać serverze:poland itp)

czekałem 3 godz i nic :angry:

 

najpierw 14 lvl potem zrobilem sobie nowe konto i to samo

 

a niedługo chcem sobie kupic premke!!

 

proszę o pomoc nie wiem co mam robic ?? za pomoc dam 5

 

a i reinstal nic nieda bo dzwonilem do kolegi zeby sprawdził czy mu wejdzie i to samo !!!!!

Opublikowano

Hackowałeś? Jak tak to może przez to być ponieważ twoje konto jest locket. Po 2 czy 3 dniach powinno działać. Lub przez to że hackowałeś to (chyba) dostałeś bana na ip.

hardtobepjlo3.jpg

NIE HACKUJ NA POLSKIM SERWERZE(i chciałbym aby też nie hakować na spain pls :D)

Opublikowano

Zbanowali Cię, czasami sie tak zdarza że banują za nic.

Musisz napisac ticketa do K2, ale oni to ze 2 miesiące czytają twój ticket chyba, bo właściwie nic nie robią.

Czasem może ci się udać i Ci odbanują konto, ale to 20% szans.

Headshot TV

Gram w Crysisa 2, CS 1.6, Fifę 11, GTA SA:MP, CoD BO-Zombie, Soldata 1.5, Combat Arms i czasami w War Rocka

Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników, to osoby z zaburzeniami psychicznymi

modhv.jpg <= Haha pro obrazek ^^

||today real FPS skill: ~79,24%

Pomogłem ? kliknij na + !

1248991649.gif

Dziękuje :)

Opublikowano

mala szansa jest

wejdz i zobacz na G1 czy tam sie mozesz zalogowac i na ops

acha jesli bedziesz mogl sie zalogowac na G1 to zobacz status konta czy active czy pending

1374132184-U48159.png

Sygna by Cristiano

Opublikowano

Też tak miałem dosłownie 20 minut temu ;P Logowałem się a tu nic (wracałem do głównego menu przed logowaniem) ale wgrałem stare ustawienia grafiki a nie te od rockanderra (czy jakoś tam) i teraz chodzi ^^ (chodzi mi o mod BlackMODExtended)

zbyt duża sygna

 

@Up

Dzięki za nową

Opublikowano

zobacy jaki status konta , jak nie zbanowane , to wez zrob tak

wbij do warrocka

jak sie zalogujesz to wez najedz na exit ,ale nie naciskaj na niego

przejdzie do wyboru serwera

i wbijasz na rooma xD

 

Opublikowano

Ja mialem cos podobnego tylko ze wybieralem server i pojawialo sie moje konko ale pisalo ze mam 1lvl i 0% i nic wiecej nie wchodzilo dalej nic sie nie dzialo poczekalem z 4h i bylo ok

Opublikowano

możliwe że to lagi neta możliwe że jest po prostu za wolny. albo masz zbyt słabego kompa ;) albo najprostszy powód tak jak mówią wszyscy up - masz bana.

Historia stworzenia Mańka


27.08.2009 Moderator War Rock


08.01.2011 Global Moderator


03.05.2012 Administrator


 


Now Elita

Opublikowano

misio974 masz możliwe zbanowane IP położenie.Żeby temu zapobiec musisz mieć IP {zmienny} w tym przykładzie IP wewnętrzny .W IP zewnętrznym jest rzadko IP zmienne. Wejdź na Start>Uruchom>{wpisz tam } CMD i ci się ukaże wiersz polecenia>wpisujesz w wierszu polecenia IPCONFIG i tam masz Adres IP , Maska Podsieci , Brama Domyślna i powiedz mi jak się one zaczynaną jaką cyfrą.

Pozdro

no siema

  • 1 rok później...
Opublikowano

/Witam potszebuje pomocy mój kolega zrobił mi dla jaj kawał i zmienił mi hasło WarRocku i teraz mi pokazuje sie (Pending) i klikam to co mi pisze pod Pending

i nic i nie moge kupowac na G1 pomuszcie

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...