Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wykrywa Hacka, Sposoby Z Forum Nie Działają.


michal00pl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

 

Wykrywa mi hacka (memory costam), a nawet nic nie pobierałem.

Jedyne procesy to zyciowe systemu (audio, explorer, svshot, taskmgr, services, lsass, smss i csrss oraz proces bezczynnosciowy )

I dalej mi to wywala, komp czysty, rejestr czyszczony.

Uzywałem avast, Ccleaner i Glary Utilities.

 

Nowy windows nie wchodzi w gre bo ten ma 3 dni dopiero... na dodatek to XP.

 

Zaznaczę, że gdy mam słabe staty to jest ok, a jak mam typu 15:9 to sie musi ...yć.

 

 

Bardzo prosze o pomoc!

 

 

I jeszcze poza tematem, nie moge wgrać NetFrameworków bo nie mam "instalatora windows" co z tym zrobić??

Jeśli możesz, to zarejestruj sie na http://scour.com/invite/michal00pl/

Z tego linku jest 50pkt gratis na początek + 100 za pobranie taskbara!

BOT do tego http://www.scourcheats.yoyo.pl/cheat/autobetaa.php

1.Zaznacz jeden artykuł rączką w górę, a drógi w dół.

2.Kliknij odświerz i tak powtarzaj (max 100 razy na dzień).

 

Dziennie 300pkt, 6500pkt=25$, mozna zbierać więcej (lepszy przelicznik punkt-dolar)!

 

Proszę, zarejestruj się, zbieraj punkty, nic za to nie płaicsz, a tylko zyskasz.

Opublikowano

Czekać...., ciekawe na co.

Od kiedy wzedł ten HackShield to same problemy.

Pamiętam pierwszy dzień tego HS, przy wczytywaniu juz mi wywalolo, że mam hacka (wtedy hackowalem, ale zostal on usunięty) mimo to dalej było.

Wk... sie i przestałem grać na X miesiący, teraz wbijam gram 1 dzień jest git, 2 dzień jest git, 3 dzień update i... gówno, mam hacka co nawet ja o nim nie wiem :lol:

Tak to już jest jak patrzą tylko na to, co by im trzepali kasy do kieszeni za premium itp..., a ja myslalem, że to tylko BigPoint (Dark orbit) tak potrafi.

 

Nie mówiąc o kolesiach co strzelają za winkla, snipah co trafią w ściane, a ja mam head, o headzie gdy trafilem kolesia w lufe broni, o 5 headach z AUG, a koleś jeszcze żyje... i duzo wiecej.

 

Nie ma rady na to gówno co wyskakuje?

 

Może z tym NetFramework i instalerem windows ktos pomoże?

 

EDIT:

Wiem już co to wykrywa, może jest tak genialne, ze kropke z flamastra na ekranie wykryło... co wy na to?

Next EDIT:

Starłem kropkę i to nie to... prze taką gre, co mamm staty na + to memory bug, w dupe niech sobie to wsadza.

Jeśli możesz, to zarejestruj sie na http://scour.com/invite/michal00pl/

Z tego linku jest 50pkt gratis na początek + 100 za pobranie taskbara!

BOT do tego http://www.scourcheats.yoyo.pl/cheat/autobetaa.php

1.Zaznacz jeden artykuł rączką w górę, a drógi w dół.

2.Kliknij odświerz i tak powtarzaj (max 100 razy na dzień).

 

Dziennie 300pkt, 6500pkt=25$, mozna zbierać więcej (lepszy przelicznik punkt-dolar)!

 

Proszę, zarejestruj się, zbieraj punkty, nic za to nie płaicsz, a tylko zyskasz.

Opublikowano

Start > Uruchom > services.msc > yszukaj PnkBstrA lub PnkBstrB i daj im tryb wyłączony (właściwości) - spróbuj tak mi podziałało

Opublikowano

Zobacze, z nieba mi spadłeś...

Ej, dalej trzeba PunkBuster'a do warrocka??

Bo ja nie instalowałem i takiego procesu nie maiłem w tych usługach

 

Robie reinstal systemu.

Życzcie mi szczęścia...

Jeśli możesz, to zarejestruj sie na http://scour.com/invite/michal00pl/

Z tego linku jest 50pkt gratis na początek + 100 za pobranie taskbara!

BOT do tego http://www.scourcheats.yoyo.pl/cheat/autobetaa.php

1.Zaznacz jeden artykuł rączką w górę, a drógi w dół.

2.Kliknij odświerz i tak powtarzaj (max 100 razy na dzień).

 

Dziennie 300pkt, 6500pkt=25$, mozna zbierać więcej (lepszy przelicznik punkt-dolar)!

 

Proszę, zarejestruj się, zbieraj punkty, nic za to nie płaicsz, a tylko zyskasz.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...