Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Poradnik]Błędy na serwerze - Opis i ich naprawa


Gość Androu

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Naprawa i opis błędów - Rou

Witajcie. Wiele osób ma problem z błędami występującymi na serwerze. Nieraz są to zepsute tabelki w MySQL a czasem /bin/sh. Dla początkujących, postanowiłem to nieco przybliżyć

;) Zapraszam

------------------------------------------------------------------------

CONNECTION REFUSED

------------------------------------------------------------------------

Zdarza się, że mamy zepsute tabelki w MySQL. Źle wyłączyliśmy serwer, albo wgraliśmy jakieś ``Lewe`` pliki :)

Robimy tak:

1.Logujemy się do MySQL. Wybieramy tabelę "Player" - Dla przykładu - mogą się rozwalić różne tabelki.

Zaznaczamy wszystkie tabelki:

 

72930690841799244427.png

 

2.Klikamy na nie PPM - > Maintain Tables - > Repair Tables - > Quick

 

24505350180867699923.png

 

3.Tabelki powinny wyglądać tak. To oznacza, że są całe:

 

46864227509050102411.png

 

Czasem zdarzy się, że problem jest poważniejszy. Można zawsze wrzucić czystą bazę MySQL.

Oto link:

http://www.mediafire.com/?qtpmo9z3g8z2lcj

Skan:

http://virusscan.jotti.org/pl/scanresult/f08c6fc24d4e7e65c173cd6f75850f3dcea84109

 

------------------------------------------------------------------------

/bin/sh/

------------------------------------------------------------------------

 

 

To jest od systemu , który potrzebuje zmian / napraw i czeka na twoją zgodę.

~Sensual

Naprawa tego błędu jest bardzo prosta.

Wpisujemy:

fsck -y

Czekamy chwilkę. Powinno nam się po jakimś czasie pokazać:

#SYSTEM HAS BEEN MODIFICED

Wpisujemy :

reboot

Po tym normalnie włączamy serwer :)

------------------------------------------------------------------------

RENAME CORES

------------------------------------------------------------------------

 

Pogrzebaliśmy coś w plikach /.../channel/->dalej

Szukamy plików "Auto.sh" w

/usr/rain/auth/

/usr/rain/channel/ (tam wchodzimy do każdego z folderów game (np. game1_1, game1_2 itd..)W nich też mamy pliki "auto.sh" )

Usuwamy zawartość tego błędu. Czyli: ./rename cores...

Po wszystkich zmianach oczywiście powinien następować restart serwera, żeby złapał zmiany

:)

Tyle :ninja: Jeśli jest coś źle, to proszę - poprawcie mnie :rolleyes:

Podobało się ? Daj +. Przyda się wszystkim ? Można podpiąć :)

Pzdr. Androu

Opublikowano

Amatorski Temat // Nie wnoszący nic na temat wiedzy...

 

Na Amatorski Łeb :

 

CONNECTION REFUSED

 

To Nie zależy od "Repair Tables" tzn BAZY, jeśli uszkodzisz coś w plikach, po zmieniasz i serwer będzie się dusił To wywali Ci błędy.

 

 

RENAME CORES

 

Chcesz usunąć coś Co wskaże Ci gdzie leży problem ?

 

 

I Dodam,że takie głupoty już były na forum.

 

Do Ciebie :

 

Ne wiesz jakie głupoty piszesz,jak byś wiedział To byś nie napisał.

Tak to all zerżnięte z innych głupot.

bad88b73cf946d45869bcc02de0876de.gif?1335132094

Opublikowano

To nie sposób na rename core tylko usuniecie informacji o błędzie.

który i tak będzie na serwerze nawet jeśli usuniesz zawartość.

xd2ne.jpg

Opublikowano

To nie sposób na rename core tylko usuniecie informacji o błędzie.

który i tak będzie na serwerze nawet jeśli usuniesz zawartość.

Usunięcie wiadomości o core, może i nie usunie błędu, ale go zignoruje. W każdym razie, nie zaszkodzi to działaniu serwera.

Opublikowano

Usunięcie wiadomości o core, może i nie usunie błędu, ale go zignoruje. W każdym razie, nie zaszkodzi to działaniu serwera.

 

 

 

Zignoruje? Człowieku Co ty za bzdury piszesz,nie zaszkodzi?

Głupot nie pisz jak nie masz pojęcia...

<aż się zaśmiałem>

Potem,spam jest że serwer nie działa...

bad88b73cf946d45869bcc02de0876de.gif?1335132094

Opublikowano

Zignoruje? Człowieku Co ty za bzdury piszesz,nie zaszkodzi?

Głupot nie pisz jak nie masz pojęcia...

<aż się zaśmiałem>

Potem,spam jest że serwer nie działa...

Z własnego doświadczenia wiem, że sposób działa. Jako tako, można też w syserr'rze sprawdzić co i jak B)

Opublikowano (edytowane)

tralala kurw* mąć , chwała Ci za to lecz wiesz dokładnie że ch** wi co piszesz ? jaki ktoś ma błąd ? wiesz o tym że connection refused to nie tylko baza ? wiesz że /bin/sh/ to jest od systemu , który potrzebuje zmian / napraw i czeka na twoją zgodę ?

 

@MateuszSocko

tak kurw* , auto.sh pokazuje Ci błędy , ale doje***** , auto.sh wznawia proces , a syserr & syslog pokazuje błędy. pozdro

 

RENAME CORES

 

Chcesz usunąć coś Co wskaże Ci gdzie leży problem ?

 

Nie , nie biją mnie , jestem zdrów na umyśle w przeciwieństwie do Ciebie.

 

ps. Po co każde słowo piszesz z dużej litery ? i kogo tutaj szkole biją.

 

Ten temat jest bez sensu (nie licząc bin/sh) Każdy błąd jest wypisany w syserr game i auth.

 

hah , a ten nie powiem kto MateuszSocko mi mówi że w auto.sh się znajdują błędy i... ehh

Edytowane przez Sensual

Your superman is here, bitch!

Opublikowano

Jaki ktoś ma błąd może sprawdzić w syserr. Więc w takim razie, przez co może jeszcze wywalić connection refused ?

Dopisuje to o /bin/sh :)

Opublikowano

Sensual Jesteś Upośledzony czy Biją Cie W szkole? Przeczytaj jeszcze raz Co Napisałem

 

Domyślam się ,że jesteś jedynakiem .

 

Takiego kurwa chamidła to nie widziałem . Chłopak sie rozpisał i wytłumaczył wszysciutko a ty kurwa krytykujesz ( + dla niego )

 

Jemu się kurwa chciało wytłumaczyć coś czego nie które zjeby nie umieją zrobić

 

A ty sie kurwa odpierdol, ty bys napewno dupy nie ruszył żeby zrobić cos dla innych i tylko go opierdalasz

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Temat bez wulgów i wyzwisk to zły temat..

Błędy te zazwyczaj występują na plikach raina (i wszelkich jego modyfikacjach), sf2010 są stabilniejsze i nie sypią odrazu całej konsoli błedów.

Koniec z MPCForum.pl i ogółem z metinem

:D

 

sunp.png

Sygnatura wykonana przez

Isuribi aka Amelka.

Opublikowano

Temat bez wulgów i wyzwisk to zły temat..

Błędy te zazwyczaj występują na plikach raina (i wszelkich jego modyfikacjach), sf2010 są stabilniejsze i nie sypią odrazu całej konsoli błedów.

Bez obrazy, ale zdziwiłbyś się, ile wywala errorów na SF 2010 =) O Jakich nawet nie słyszeliśmy

@UP

mhm. To czemu nie napisałeś tutka ? Poza tym o połowie jeszcze nie wiemy, więc -_-

Opublikowano

Bez obrazy, ale zdziwiłbyś się, ile wywala errorów na SF 2010 =) O Jakich nawet nie słyszeliśmy

Bez obrazy ale wraz z kolegą tworzę serwer właśnie na sf2010, więc albo osoby używające tych plików nie mają do tego kompetencji albo po prostu są idiotami że tyle errorów może sypać (mówię o konsoli, nie o syserr bo tam to fakt, po kilku dniach może się zrobić ładny śmietnik ;s).

Koniec z MPCForum.pl i ogółem z metinem

:D

 

sunp.png

Sygnatura wykonana przez

Isuribi aka Amelka.

Opublikowano

Jeżeli mam być szczery, od tygodnia wziałem sie za tworzenie serwera na SF 2010, wczesniej nie miałem z tym styczności a zadnego błedu jeszcze nie napotkałem. Wgrałem 6 skill, z edytowałem praktycznie cała baze MSQL i nie natrafiłem na zaden błąd dlatego nie wiem skąd Wy macie takie problemy.

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...