Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Zwiększenie FPS w naszej grze.


Jamajkas

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Cześć, często zastanawiacie się dlaczego inni nie giną od jednego granata zebranego na "jape" choć mają normalny ping, odpowiedź jest prosta, trzeba zwiększyć FPS'y w naszej grze.

 

Żeby sprawdzić FPS wciskamy klawisz F3, ilość FPSów oraz nasz ping będzie pokazany w prawym górnym rogu ekranu.

Przejdźmy do sedna sprawy, nasz Soldat na zwykłej konfiguracji gry ma około 50-60 FPS, żeby to zwiększyć możemy pobrać Soldat FPS Tool i przed naszym meczem po prostu uruchomić ten program, to nam zwiększy FPS o jakieś 20. Następnie przed włączeniem naszej gry wchodzimy TUTAJ! po czym swobodnie możemy włączyć grę. Największy tzw. power daje nam w Configu (w folderze z grą ikona z kaskiem) odznaczamy "Pełny Ekran" następnie tam gdzie mamy rozciągnięcie ekranu (0 = 100%) wpisujemy liczbę 99. Liczba 99 oznacza, że nasz ekran gry będzie rozciągnięty w 99%, najczęściej będzie widać nam pasek start podczas gry (tak jest w moim przypadku). Po tym wszystkim nasza gra powinna spokojnie śmigać na 320 FPS lub więcej.

 

Pozdrawiam Jamayka`x

951841430649214321545.png

 

Day after day.

 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...