Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Łączy serwer i po chwili wywala błąd


Woonsz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema. Mam mały problem. Chce pograć z kolegą we 2 w minecrafcie. Robie serwer przez hamachi, wszystko ustawione, wpisuje ip w minecrafcie i cały czas jest łączenie, po czym wywala błąd. Próbowałem już na X sposobów i za nic nie działa. Pomożecie ?

y5r5.png

Opublikowano

Ip jest na 100% przepisane dobrze, firewall mam wyłączony a z tym pvp to spróbuje. Jak coś dam edita.

 

@edit: pvp na false i dalej nic.

y5r5.png

Bywalec
Opublikowano

Zobacz tu

http://www.mpcforum.pl/topic/353893-poradnik-problemy-z-serverem/page__p__2497119#entry2497119

Może coś Ci pomoże

88498905942410602516.png

Opublikowano

Jeżeli IP masz identyczne jak w hamachi to spróbuj zmienić port na np. 666

Wtedy IP serwera będzie wyglądać tak: 5.170.144.252:666

Opublikowano

Dalej nic. Zmieniłem porty i dupa.

 

Kolega także próbuje zrobić serwer lecz jeśli chcę wbić wyskakuje mu:

 

conection lost        fdailed to login: bad login

y5r5.png

  • 2 lata później...
Opublikowano

Nie, nie, nie ty jako osoba która stawia serwer musisz wpisać 192.168.1.**. Twój kolega ma wpisać ip twojego hamachi a ty to które masz w serwer properties. Dlatego twojemu koledze wywala "Bad login" bo masz ustawione "Online-Mode" na "True", wystarczy zmienić na "False" i po problemie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...