Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rozdzielczość Ekranu W Warrock'U


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam taki problem, że przy każdym uruchomieniu WarRocka'a rozdzielczość ekranu gry zmienia się na oryginalną (tą co jest po zainstalowaniu gry).

Jest to denerwujące, bo po włączeniu muszę za każdym razem zmieniać rozdzielczość...

Dodam, że mam monitor o maksymalnej rozdzielczości 1920x1080 (ustawiam taką zawsze) i mam podejrzenia, że po prostu ta rozdzielczość jest jakoś za duża dla WarRock'a.

 

Miał ktoś taki problem?

Wie ktoś jak temu zaradzić?

Opublikowano

cos mi sie wydaje ze twoje podejrzenia są słuszne ustaw mniejsza rozdzielczosc i sprawdz a jak nie to jeszcze mniejszą wtedy sie dowiesz napewno :)

beater-sy_eneaesp - Kopia.png

 

  1. WarRock- Rozkodowany w 100% - 08.04.2011
  2. CombatArms - Rozdkodowany w 100% - 14.04.2011
  3. Elsword - Rozkodowany w 100% - 03.03.2012
  4. Cube World - Rozkodowany w 100% - 21.07.2013
  5. League of Legends - Rozkodowany w 50% - 22.07.2013
  6. Jakoś nie znalazłem nic ciekawego a z lola zrezygnowałem - 2015
  7. Z Programowania przerzuciłem się na hacking bo to już nie multiplayer cheats,więc mnie tu nie chcą i się do tej pory opierdalam -  połowa 2018
  8. I cyk dwójeczka, zostałem współtwórcą niewykrywalnej prywatnej platformy skrypterskiej do League of legends. Po poznaniu paru osób które mnie poprowadziły w odpowiednią strone w końcu stworzyłem coś undetected do lola... PS przypominam ze zajawka pojawiła się w 2013 a mamy 2019
Opublikowano

no ale kurcze.. granie na mniejszej rozdzielczości to zero przyjemności, bo jakość grafiki się zmniejsza i wszystko takie dużeee jest

 

a nie ma przypadkiem takiego jakiegoś programu do oddzielnych ustawień grafiki, itp. do różnych programów tak, żeby ustawić tam dla WarRock'a daną rozdzielczość i on by się w niej uruchamiał?

 

 

#EDIT

 

kurde... jak ustawiłem rozdzielczość 1680x1050 to jest okej, włącza się w tej samej, ale już wszystko takie sporawe na moim monitorze się robi... grrr...

 

to tak jak wyżej pisałem.. jest jakiś taki program do oddzielnego ustawiania grafiki do poszczególnych programów?

Opublikowano

PowerStrip

 

On służy do zabaw z rozdzielczością, odświeżaniem etc.

Może Ci pomoże.

 

Możesz spróbować stworzyć profil z rozdzielczością ale nie wiem czy to zadziała.

1373662483-U83583.png

Opublikowano

ech już się cieszyłem ale ten program jakoś nie działa poprawnie.. stworzyłem w nim profil z WarRock'iem, no i okej włączyło się w rozdzielczości jaką chciałem ale po wyłączeniu WarRock'a ..yyy.. małe zdziwko, rozdzielczość ogólna w komputerze zmieniła się na 1024x768 xD

program usunąłem z komputera, bo teraz za każdym razem musiałbym zmieniać rozdzielczość ogólną na pc.xD

 

nie ogarniam już tego, a winy ze strony mojego komputera, że tak się dzieje w WarRock'u, na pewno nie ma, bo od zawsze mam tak ale tylko z WarRock'iem...

Opublikowano

Wystarczyło utworzyć sobie kolejny profil i przypisać mu skrót klawiszowy.

Po wyłączeniu WR naciskasz 2 przyciski i masz rozdzielczość na pc jaką chcesz nie musisz zmieniać tego normalnie bo jest to wolne.

1373662483-U83583.png

Opublikowano

ajj tam, ja mam taki program do oddzielnych ustawień grafiki do poszczególnych programów ale no kurde nie ma tak ustawień rozdzielczości..

 

 

#EDIT huraaa najnowszy update naprawił ten problem :D już mi się normalnie odpala w rozdzielczości 1920x1080 :D

 

temat do zamknięcia

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...