Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wyprzedaż Limitowanej Edyci Broni L96A1 Super-Magnum


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nexon postanowił urządzić nam kolejną wyprzedasz, a mianowicie teraz możemy kupić(oczywiście tylko za NX-y) :

L96A1_Super-Magnum.jpg

 

Czas na to mamy od 06.05.11r-08.05.11r, czyli "aż" 3 dni.

 

Cena w NX:

30 Days - 9,900 NX

90 Days - 19,900 NX

 

Dzięki @Liperek, nie pomyślałem.

 

Miłych zakupów MiniPro

 

Coś o broni:

Osobiście ją bardzo ale to bardzo polecam, ja ją akurat na 90D wygrałem z Myst-N, dlaczego ją polecam spytacie.

O tuż, jest ona bardzo celna jak na L9, ma przyzwoity DMG (w klatkę piersiową około 135-150, zależy od vesta), szybka, praktycznie jak AW, minimalnie wolniejsza, wspaniała na otwarte mapy.

by MiniPro

 

Zauważyłem następny mój błąd, otóż nazwa tematu brzmi : Wyprzedaż limitowanej Edyci. . . a powinno być : Edycji

Przepraszam za ten błąd

babcia2.png

 

"Najpierw naucz się podstaw, a magia przyjdzie sama"

Opublikowano

dodaj ceny, czy da się na perma kupić?

"Więcej czytam niż pisze"

 

x070x = 0 poczucia humoru.

 

 

2chxdoj.jpg

Sygna by Me

 

Opublikowano

Cena:

 

30 dni 9,900

90 dni 19,900

 

Jak możesz to uzupełnij..

 

Co do broni to taka sobie, ja osobiście nie kupie bo za NX, moze podniosę i sie nią troche pobawiee ..xDD

1304426261-U90533.png

50% by Replite <33

_________________________________________________________________

"No przecież nikt nie obiecywał nam, że będzie łatwo"

Opublikowano
Osobiście ją bardzo ale to bardzo polecam, ja ją akurat na 90D wygrałem z Myst-G

 

hrhr, w Myst- G nie ma tej broni.

 

Najlepsza snajperka w grze. Maksymalny damage + może wziąśc 2 na raz :).

 

Jak uzbieram fundusze - zakup obowiązkowy :).

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...