Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Upięskzanie Naszej Kulki Na Teamspeak3


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

 

Fajny bajer na TeamSpeak3.

W ten sposób upiększymy naszą kulke na TS

 

 

Przykład:

63147756.jpg

 

Na TeamSpeak 3 jako nick wpisujemy takie coś:

♥  S0NiK

 

Te dziwne znaczki TeamSpeak3 odczyta jak niewidoczne litery serduszko pojawi się w kółeczku tak jak pokazałem na screenie.

Oczywiście wpisujemy swój nick ^^ Zamiast serduszka mamy też do wyboru kilka innych rzeczy.

 

 

Teraz pokaże wam szybko jak stworzyć znaczki nie szukając w internecie:

1. Otwieramy Notatnik

2.Wciskamy lewy ALT + jedynkę 1 w bocznej części klawiatury wychodzi ☺ (alt+2 = ☻ , alt+3 = ♥ , i tak dalej....)

3.Skopiujemy z notatnika znaczek wklejamy zamiast serduszka przy nicku albo zostawiamy serduszko ^^

4.Lub wchodzimy na: http://www.kurshtml.edu.pl/generatory/unicode.html i szukamy sami znaczka :)

 

Uwaga Jeżeli się podoba prosiłbym was o skromnego plusa.

Zapraszam też do: Opis graficzny na GaduGadu: http://www.mpcforum.pl/topic/348941-darmowy-opis-graficzny/

@Edit

W tytule tematu proszę zmienić Upięskzanie na Upiększenie. Dziękuje z góry.

0fiz5s7s0sea1k4fzfl.jpg
Opublikowano

Wszyscy widzą :) Gdyby było dla siebie tylko nie dawałbym czegoś takiego.

 

Jak dodasz na pewno każdy na ts zobaczy :)

0fiz5s7s0sea1k4fzfl.jpg
Opublikowano

Fajne jak tak zrobiłem to 20 osób do mnie żeby im powiedział jak to zrobiłem

Najlepiej jak klikniesz prawym myszki na swój nick i channel komander lub coś w tym stylu

Opublikowano

Odświeżam

 

 

Kolejna prosba po raz kolejny:

 

@do tematu poprawi ktoś z team zmieni nazwę tematu ? z Upięskzanie na Upiększanie ?

0fiz5s7s0sea1k4fzfl.jpg
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

niestety nie wiem czemu ale wpisuje ♥ Rzeznik no i tylko serduzko mi wyskakuje i tylko na przodzie mojego nicku :( pomóżcie ;p bardzo proszę

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mi tam nie działa :/

 

Tak wgl. to była aktualizacja TeamSpeaka i niestety naprawili to. Już nie działa to od dłuższego czasu.

0fiz5s7s0sea1k4fzfl.jpg
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Mi nie działa, kiedy to wpisuję, wyskakuje mój nick a po lewej serduszko.

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...