Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ogłoszenia własnych klanów


Glazze

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

1358718761-U298545.png

W tym temacie mają być ogłoszenia naszych klanów. Jeżeli chce się dołączyć do wybranego clanu należy napisać na PW twórcy ogłoszenia.

 

Pusty schemat do skopiowania:

Nazwa Klanu:

Minimalne Ratio:

Komunikator głosowy:

Wolno używać hacków :

Co oferuje klan :

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

- klan padl ;/

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego,gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć.

Jeśli należysz do tych 10%,które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nazwa Klanu:

WeOwnHard

 

Minimalne Ratio:

Seregant Major- 1.70

 

Komunikator głosowy:

Skype/ TS3

 

Wolno używać hacków :

Nie.

 

Co oferuje klan :

-Wspólną zabawę.

-Klanowe Turnieje

-Wspólne Wojny Klanów.

-Miłą atmosferę

-Duży exp, ponieważ w klanie gra ciąglę ponad 10 osób.

 

Kontakt:

Gra- UnusualyPL, UnusualyPro, VenomPL.

stona14.png

91832194447130589600.gif

 

http://www.mpcforum.pl/topic/375965-downloadanti-recoil-v11/

 

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nazwa Klanu: StreetTeam

 

Minimalne Ratio: 2.00

 

Komunikator głosowy:skype

 

Wolno używać hacków :LoL? jasne ze nie

 

Co oferuje klan :

 

-Miłą atmosferę

 

- Wspolne expienie

 

-Wojny stad

Opublikowano

Nazwa klanu : TheBlackCrushers

 

Minimalne ratio :1.10 (stado jest nowe, i dlatego przyjmuje z takim rate)

 

Komunikator głosowy: niepotrzebny

 

Wolno używać hacków: nie

 

Co oferuje klan:

 

- Dobra zabawa

 

- Miła atmosfera

 

- Wojny stad

 

- Rozwój w dobrym kierunku

 

Mój nick w grze: Fresh

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

To wyżej ogłoszenie clanu dotyczy wersji US, to będzie na wersji PL.

Nazwa Klanu: WeOwnHard

 

Minimalne Ratio: 2.00+

 

Komunikator głosowy: TeamSpeak3, Skype.

 

Wolno używać hacków :Nie.

 

Co oferuje klan :

Dobrą zabawę.

Doświadczoną drużynę.

Pomoc od innych graczy.

 

Członkowie clanu są zawsze pozytywnie nastawieni.

 

Zgłaszać się pisząc w grze do: VenomPL.

 

Pozdrawiam, VenomPL.

stona14.png

91832194447130589600.gif

 

http://www.mpcforum.pl/topic/375965-downloadanti-recoil-v11/

 

Opublikowano

Nazwa Stada : BadCompany

Minimalne Ratio : 1.0 +

Minimalna Ranga : N/A

Oferujemy : Dobrą Zabawę, Wojny Stad

Kontakt : Pisać w grze nazwa RedElvis

 

 

 

btw

Zmieńcie nazwę tematu na Ogłoszenia Stad, bo w grze nie ma Klanów

Tylko są Stada :)

tumblr_nu2fu56gEN1tj1rj6o2_500.png&ehk=7

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nazwa Klanu: Polish Masters (PLM)

Nazwa Stada: PolishMasters

Komunikator głosowy: TeamSpeak3, Skype.

Wolno używać hacków :Nie

Co oferuje klan :

Długo by wymieniać ;)

To porządny klan posiadający własna stronę internetową ( www.multi-plm.pl ) gdzie znajdziecie wiele miłych ludzi,

Na pewno świetna zabawa z nami - mamy kilka gier oraz serwerów (np. TS3,minecraft),

Wojny stad w Wolf Team,

Pomoc od innych klanowiczów,

itp.

 

Kontakt:

GG do mnie: 22044211

GG do szefa klanu: 1234299

Mój nick w Wolf Team: PLMxMaTixD

Nazwa stada: PolishMasters

 

P.S: Aby dołączyć do klanu wymagana jest rejestracja na stronie klanu, złożenie podania oraz oczywiście dołączenie do stada :)

 

PoZdRaWiaMy Polish Masters

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Jedno pytanie dotyczące klanu " WeOwnHard " jeżeli przyjmujecie graczy od K/D 2.00 + Czy wy w ogóle gracie na PL ? Bo nigdy takiego klanu nie widziałem a K/D 2.00 to na PL mają tylko nie liczni wśród nich jestem, ja. ;) Trzymając się waszej zasady 2.00 przypuszcam że u was w klanie nie ma więcej niż 3-4 osób z takim K/D więc jeżeli chcecie zaistnieć w świecie wolfTeam Pl radze zmniejszyć progi K/D i być aktywnym na wojnach Stad. ;) To jest takie moje zdanie. ;)

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nazwa Stada :NoLifes

Minimalne Ratio : 1.0 +

Minimalna Ranga : N/A

Oferujemy : Wojny Stad codziennie

:), mila atmosfere i nowe znajomości

Kontakt : Pisac w wolfie do Polsk1Wilk lub Frottek

:)

Mile widziany skype, choć nie wymagany.

Zapraszam również na nasz kanał na yt "FrottekiPolsk1Wilk" gdzie są gameplaye oraz glitche

:)

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nazwa Stada : WolfKillTeam

 

Wolno używać hacków: Nie

 

Minimalna ranga: Kapral

 

Oferujemy:

 

-wspólną zabawę i grę

 

-Wojny Stad

 

-wspólne expienie

Opublikowano

Nazwa Klanu:

WolfCode

 

Minimalne Ratio:1.00 Lub test

 

Komunikator głosowy:

Nie wymagany,ale można mieć skype :)

 

Wolno używać hacków :

Nie!

 

Co oferuje klan :

-Treningi

-Częste StarciaStad

-Dobrą zabawę

-Wspólną grę

I Wiele więcej


427571487345508569248.jpeg

Potrzebujesz Pomocy?Pisz śmiało PW

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Nazwa Klanu:

Dream Team

Minimalne Ratio:

1.00

Komunikator głosowy:

Wymagany TeamSpeak3

pisać na gg podam Ts lub gogoś z clanu sie pytać

 

Wolno używać hacków na wojnach :

Nie

 

Co oferuje klan :

ogarnięty clan,każdy z członek clanu posiada TeamSpeak3,miła atmosfera,

Opublikowano

Nazwa Stada : IceWolfGang

 

Wódz : iceimmortal

 

Minimalne K/D : 1.50 lecz robimy wyjądki ważne jest doświadczenie w grze i współpraca z grupą .

 

Minimalny poziom : Porucznik

 

Komunikator głosowy : Ventrilo

 

Wolno używac hacków na wojnach : N I E

 

Co oferuje klan ? :

 

- przyjazna atmosfere,

 

- praktycznie co dziennie starcia stad ,

 

- wspaniałą zabawe i wiele wiele więcej ...

 

Obecny ogólny ranking stada : 9 ! i rośnie

 

Po więcej informacji prosimy się zgłosic pod numery gg : 12673260 , 28473738

 

 

Serdecznie zapraszamy do naszego stada ; )

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Nazwa Klanu:

JestPompa

(mamy kanał nazwany nazwą stada)

Minimalne Ratio:

1.50

Komunikator głosowy:

TS3

Wolno używać hacków :

Nie!

Co oferuje klan :

Częste ssy, dużo wspólnych gier oraz własnego tsa.

Adres : jestpompa.teamspeak.pl:8000

nfsw_ILAYSI.png
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Nazwa Klanu: Dagger

Minimalne Ratio:1.75

Komunikator głosowy: Skype, Ts3

Wolno używać hacków : Nie

Co oferuje klan : Starcia, atmosferę, wsparcie (wiedza), treningi .

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...