Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wiecie Gdzie Mieszka Jjayjoker?


ixinis

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiecie gdzie mieszka JJayJoker chodzi mi tylko o miasto?

 

Ponieważ w wakacje chciałbym pochodzić po mieście, może coś

 

pozwiedzać, a było by super gdy bym zobaczył JJay'a.

 

Proszę o pomoc!!!

Opublikowano

A po co ci to wiedzieć? Jak bardzo cie to interesuje to do niego napisz i go zapytaj ;p

 

On ma 30,000 widzów i nie odpisuje :(

Opublikowano

@Up

 

On ma też swoje życie osobiste. Ty myślisz ,że on nie ma nic do roboty ? Spytaj sie go sam na PW albo cos może odpisze ale wątpie

mca.png
Opublikowano

Jak dasz duużo + to powiem a na razie musi wystarczyć tylko to:

 

 

XXX

 

 

A skąd wiem? Od XXX.

EDIT: Uszanuje jego prywatność...

 

Dałem ci już z 15 plusów.

Opublikowano

Myślicie, że ta wiadomość będzie dobra w stosunku do niego?

 

Powiesz w jakim mieście mieszkasz?

Cześć mówi twój wielki fan, codziennie

odświeżam twój kanał i sprawdzam czy nie ma filmów

czyli co 3 - 4 min, może uważasz, że pisze do ciebie jakieś dziecko NEO

to może masz rację, ale proszę, nie ignoruj mnie, przynajmniej mógłbyś odpisać,

dać przynajmniej znak, że to przeczytałeś, a chciałbym cię zobaczyć na żywo i nie mów mi,

że widzę cie na filmikach bo nie muszę ci chyba tłumaczyć ;p

Więc proszę cie o wyrozumiałość, a jeżeli nawet odpiszesz, lecz wątpię, pewnie nawet nie przeczytasz

bo nie masz czasu, chciałbym cię przeprosić, że zapełniam ci skrzynkę i marnuję twój czas,

ale na prawdę proszę spróbuj poświęcić trochę czasu i mi odpisać, lecz jeżeli masz taki sposób,

że czytasz np. co 5 wiadomości to będę ci to wysyłał to może zobaczysz, jeszcze raz przepraszam i pozdrawiam.

Opublikowano

Jesteś psychicznym jego fanem a tak naprawde nie jest taki fajny :PP Pisz PW to ci powiem :)

Opublikowano

Neonów ? :D Nie przeginajcie. Rozumiem że wam się podoba jego Let's Play ale bez jaj. Bez obrazy, ale pewnie by sie śmiał, jakby się dowiedział, że chcesz go spotkać. Chociaż takich fanów rzadko się spotyka

jLRw2A6.png

Opublikowano

Zmartwię fanów... na jednym ze swoich filmików mówił cos o 7 cm.. Co nie jest taki złe bo to śr europejska xD

druga.png

 

Jesli juz chcesz cos dać to daj 4,70 na piwo!

Opublikowano

Co to ku... drugi dżekson ? kto to jest ? sory ale jakiś fanklub bibera sie przeniósł na mpc i wielbi kogoś a ja nie wiem kto to :( . Dajcie link do niego albo wacław wie co.

Opublikowano

Jak koniecznie chcesz go zobaczyć <nie na własne oczy :P> to masz to:

 

Up

To jest jeden z najsławniejszych graczy Minecrafta w Polsce :P

Tak w skrócie :P

Daj

minus.png ... Dziękuję liptonlalala.gif

Opublikowano

Jak koniecznie chcesz go zobaczyć <nie na własne oczy :P> to masz to:

 

Up

To jest jeden z najsławniejszych graczy Minecrafta w Polsce :P

Tak w skrócie :P

Możesz mi napisać co mówi bo nie mam głośników ?

A co do tematu to chyba was popier... ja na jego miejscu bym nie podał adresu , taki fan może pokroić go i sprzedawać artefakty z niego :D

Opublikowano

Zamykam ten chory spam! Jedźcie sobie tam gdzie się uczy do akademika i go poszukacie.

 

//EOT

1390144171-U592769.png

 

3x ExModerator Minecraft | ExModerator Battlefield | ExMentor | 2x Ex MPC Media Team | Gold Member | MPC Coders Team | ExMPC Modder | Combat Arms Private

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...