Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut - Happy Harvest] Lepszy Sposób Na Expa


KDKJ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka!

 

Pewnie większość z was zna sposób z wsadzaniem i wysadzaniem białych rzepek, która kosztuje 200 monet. Zapewne kilka osób nie wie, że do końca eventu będą rzodkiewki, które kosztują zaledwie 20 monet. Polecam kupić przed końcem eventu

:) Ja już mam ponad 70tyś., ale zamierzam kupić jeszcze ok. 100tyś.

 

FaQ

Większość z was pomyślała:

1p) Po c**j temu kretynowi, aż tyle rzodkiewek... Przecież to jest w p***u klikania :/

1o) A temu, że na noc włączam program tasker, który wbija mi jeden poziom i przez to tracę troszkę tych rzodkiewek.

2p) A jaka różnica?

2o) A taka, że kosztują o jedno "zero" mniej. (Kupisz 10x więcej rzodkiewek za tą samą cenę co 1 rzepkę)

3p) Dają tyle samo doświadczenia co rzepki?

3o) Oczywiście, że tak.

4p) Skąd pobrać tego całego taskera, o którym mówisz od połowy tutka?

4o) Proszę, oto link ;)

http://hotfile.com/dl/116496926/bda3edd/Tasker_up-by_krycha1996.rar.html

5p) Skąd mam pewność, że to nie jest żaden zawirusowany syf lub co gorsze keylogger?

5o) A stąd, że masz tutaj skanik ;)

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=837e94fda67c700e5062a9ca5eba4d05952f4a78439a7913cd540da3f4ba5b1a-1304536463

 

6p) No dobra... Powiedzmy, że plik jest czysty, ale jak go używać?

6o) F6 - start nagrywania naszych ruchów - w tym momencie sadzimy i wysadzamy

F7 - zatrzymujemy nagrywanie

F8 - startujemy naszą machinę do expa

ctrl + esc lub ctrl + alt + delete - zatrzymujemy expa

* p - pytanie

* o - odpowiedź

 

Zdjęć jak i vTuta nie wstawiam bo chyba nie potrzebne. Poproszę o plusiki, 5* i jak mogę to o zdjęcie chociaż 5% ^^

Chciałbym przeprosić za słownictwo i tą dawkę humoru. Po prostu trzeba czasami dawać jakieś "śmieszne" a zarazem zrozumiałe tutki ;)

Proszę o niekopiowanie,

Jeżeli kopiujesz to uszanuj moją pracę i dodaj na końcu link do tego tematu lub dopisek napisano przez krycha1996 dla mpcforum.pl

Pozdrawiam, Krystian.

 

VTut

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Ściągnij najnowszą wersję: (brak skanu - nie mój up)

http://www.komputerswiat.pl/download/3913/pobierz,tasker-4.110.aspx

Tam ta wersja nie jest ani na viste (chyba) a na pewno na x64

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

Opublikowano

To wpisz w google -,-'

Jest tego masa...

http://lmgtfy.com/?q=tasker

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Niby ten program jest na Viste i działa jak Tasker...

http://www.speedyshare.com/files/28149304/tinytask.exe

BRAK SKANU - NIE MÓJ UP!!

a7a3b8122182356e.png.8036b3d7be84292c9ea465f2360fa784.png

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

Tut super, program też fajny, ale niestety na Nk już się nie dostaje doświadczenia za posadzenie i wykopanie. Leci plus i 5

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...