Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] W Czym Był Robiony Vip Od Game Anarchy


Arg0oS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema ziomy mam pytanie pewnie niewielu z was zna na nie odpowiedź ale co tam spytam sie :D

Wie ktoś w jakim programie był robiony Game Anarchy Vip Hack??

To był C++ / C# /visual basic a może jakiś inny

Mi sie zdaje że visual basic ale nie jestem pewien może sie ktoś tu na tym zna bo jeśli idzie robić hacki w visual basic to zostane przy visual basic bo mi sie podoba ten język programowania

ja wciagałem kakao xD ale szału nie było ;p

Opublikowano

Z takim pytaniem to bij do Muter81 lub Odys (coś tam ^^)

 

Zrobienie hacka do CA jest trudne więc wielu z nas nie ma pojęcia w ogóle jak skonstruować cheata (nawet z 1 funkcją ^^) [w tym ja xD]

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Gość Lenart
Opublikowano

w VB na 100% nie, byś może tylko jakieś Menu które potem znika czy co. w VB prędzej zrobisz trainer niż hacka do gry online.

pewnie C++ albo C#

Opublikowano

kurde no ale ten design to mnie dobia 100$ visual baisc moim zdaniem :/

Być może lenart masz racje ale właśnie jak przyszedłem ze szkoły to wpadłem na pomysł zrobie design taki jak ma vip od GA

No i żem sie wkopał już po kilku minutach bo trackbar jest inny niż tam w ga i te zakladki tabpage mają ciemny kolor :/ a chyba tego kolory zmienić nie idzie

Zdjęcie :D

15wmd6g.png

 

@Edit: Matt wiesz ja puki co hacka niechce zrobić tylko chociaż takie menu jak tam jest :D

ja wciagałem kakao xD ale szału nie było ;p

Gość Lenart
Opublikowano

wiesz, może połączyli VB i C, tam jest masa programistów, a nie tylko jeden, każdy dodał od siebie parę groszy i wyszło im dzieło ;D

Opublikowano

Połączyli VB z C++ :D wątpie czy tak idzie by musieli kod zmieniać albo pod C++ albo pod vb Hmm zastanawia mnie to :rolleyes:

Pobrubuje jeszcze troche poszperam w necie jak coś to wstawie na forum to design

ja wciagałem kakao xD ale szału nie było ;p

Opublikowano

Połączyli VB z C++ :D wątpie czy tak idzie by musieli kod zmieniać albo pod C++ albo pod vb Hmm zastanawia mnie to :rolleyes:

Pobrubuje jeszcze troche poszperam w necie jak coś to wstawie na forum to design

 

W sumie nie wiem po co masz robić same menu... ^^ Chyba że dla satysfakcji

sygnatura_old.png
 

| 2x Kidmod | Exmoderator | ExMPC Media Team | 3x Combat Arms Private | Banned | ExMPC Modder Team | Blue Member |

Opublikowano

no głównie też do tego ale może w przyszłości włożył bym coś w to "pudełko"

ja wciagałem kakao xD ale szału nie było ;p

Gość Lenart
Opublikowano

musieli by napisać bibliotekę która czyta VB. od tego masz to

#include

np. #include iostream.h

czy jakoś tak

nie pamiętam, jestem cienki z programowania.

 

 

@edit.

to jest biblioteka, nie kod xD

zapomniałem jak to się nazywa.

Opublikowano

eeee ale te suwaki i wogule cały design by se pisali???

 

@Edit

 

No lenart może to ma sens ale poco by mieli to robić??

Zresztą chyba zakładek nie idzie napisać ani suwaków anie tych check boxów :)

ja wciagałem kakao xD ale szału nie było ;p

Gość Lenart
Opublikowano

chłopie, tam jest pewnie ekipa 20 ludzi, jak nie więcej ;D więc wszystko możliwe.

 

dobra nie snujmy już wyssanych z palca historii xD

Opublikowano

no mam jeszcze jedną koncepcje oceńcie czy sie trzyma kupy czy nie tylko nie bijcie xD

Sami zaprojektowali menu (niewiem np w paincie xD ) a kod napisali w C++

ja wciagałem kakao xD ale szału nie było ;p

Opublikowano

mysle ze w html albo paint ewentualnie sony vegas

1331059428-U215643.gif

Opublikowano

Hm.

 

"wykurwiaj do tworzenia cheatów" :D.

 

Jak masz zamiar robic własnego hacka, to powodzenia, bo przy obecnym hack shieldzie jest to zajebiście trudne :).

Opublikowano

Zavetti skąd możesz wiedzieć jak tego nie robiłeś?? Zresztą gdyby to było takie proste to każdy by był kozakiem który umie robić hacki

Zresztą czytaj temat ja niechce robić hacka tylko sie pytam w jakim programie był on zrobiony

ja wciagałem kakao xD ale szału nie było ;p

Opublikowano

Zazwycza 98 % ludzi, jak o coś się pyta, to potrzebuje porady jak to zrobic/wykonac.

 

Nie, nie próbowałem, ale inne firmy jak mpgh i gordon, które mają ogromne doświadczenie, co chwilę wydają nowe wersje cheatów, bo stare są wykryte, więc nie trudno się domyślic, że amator sobie nie poradzi.

Opublikowano

Nie czytaj mi w myślach tylko temat powtarzam że niechce zrobić Hacka (Może kiedyś) interesuje mnie w jakim programie był on robiony

ja wciagałem kakao xD ale szału nie było ;p

Opublikowano
niechce zrobić Hacka (Może kiedyś)

 

Zaprzeczasz sam sobie :).

 

I jak, upewniłeś się, czy to połączenie Visual Basica z C?

Opublikowano

to chyba było robione w Visual C++ jak huj bym postawił na VB.net :D ale to chyba było robione w Visual C++

ja wciagałem kakao xD ale szału nie było ;p

Gość MaxAnnihilator
Opublikowano

:D

Ale postow dobite :)

 

Sam probowalem hacka robic , a latwo to KU*WA NIE JEST !

Co do niego chyba VB bym postawil nie V.C++

 

Ale spruboj sczescia i zapytaj sie twurcow !

Moze ci odpowiedza :D

Ha ha ha...

Opublikowano

Wiem napisze do tego kolesia DrUnKeN ChEeTaH jak mi powie to fajnie jak nie to niefajnie ale może mi sie uda zdobyć te informacje

ja wciagałem kakao xD ale szału nie było ;p

Opublikowano

Dobra koniec tego spamu

 

napisz na pw do :

 

odys222 - robi haki do c.a powinien wiedzieć

hackerX- tez to samo

 

my Ci nie pomożemy , jak widzisz nikt nie wie

 

zamykam .

1354406725-U90533.png

created by me

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...