Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[TuT] Sposob Na Lagi Czyli Metin2 W Najgorszym Wydaniu


Incore^^

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Konfiguracja metin2!

 

 

nalagi.jpg

 

Należy zaznaczyć , zmienić wszystko w waszym konfigu na takie, jak na obrazku

 

Kolorem CZERWONYM oznaczono to, co ma wpływ na szybkość gry, jej płynność itp.

Kolorem NIEBIESKIM oznaczono to, co niema wpływu na szybkość gry , płynność itp.

 

Objaśnienie:

 

1. Rozdzielczość metin2.

2. Częstotliwość odświerzania ekranu (zaznaczyc jak najmniejsza)

3. Jasność ekranu (obojętnie , wg własnych upodobań, najlepiej zostawic domyslne)

4. Dzwięki w grze (głośność muzyki i efektów)

5. Wybór kursora (czy gra ma używać własnego kursora czy orginalnego windows)

6. Wybór trybów (fullscreen mode - pełny ekran(mniejsze lagi) window mode(wieksze lagi) - w oknie)

7. Tu nie wiem o co chodzi.

8. Mgła (ustawić na Near - największa)

9. Cienie (None - wyłączyć)

 

Zwiększenie priorytetu!

 

nalagikjl.jpg

 

1.Szukamy procesu metin2clijent.bin

2.Klikamy na niego prawym przyciskiem myszy(PPM)

3.Wybieramy Ustaw priorytet

4.Wybieramy Wysoki

 

UWAGA!

Jeśli posiadacie wolny komputer (procek 2Ghz< 1gb ram<) po zmianie proirytetu komp zacznie chodzić jak slimak (z wyjątkiem metka)

 

Poradnik by Incore^^

 

Temat bende z dnia na dzień aktualizował, am zamiar dodać jescze pare sposobów w wolnej chwili.

Opublikowano

No niby wszystko fajnie, ale przy punkcie 6. jest napisane że na fullscreen są małe lagi a na windowmode duże ?

No chyba odwrotnie jest.

Opublikowano

TuT dobry dla PL bo jak grasz na privach to co chwile byś zmieniał piorytet a co do ustawień gry to nie pomogło mi akurat .

Opublikowano

Ustawainie priorytetu na Wysoki/Bardzo wysoki = zamula systemu:P(nie ważne jaki sprzęt)

Mój kolega ma procka 6GHz 4Giga ramu a jak tak zrobi to faktycznie komp zwalnia a metek śmiga jak przed tym .

Opublikowano

Mój kolega ma procka 6GHz 4Giga ramu a jak tak zrobi to faktycznie komp zwalnia a metek śmiga jak przed tym .

6GHz To mnie rozwaliło xD

"Królem" overclocking'u jest Intel i7 z nowej serii który wyciąga 5,7Ghz :D

 

@topic:

Sposób działa

JA PIERDOLE

Opublikowano

6GHz To mnie rozwaliło xD

"Królem" overclocking'u jest Intel i7 z nowej serii który wyciąga 5,7Ghz :D

 

@topic:

Sposób działa

dwu rdzeniowy po 3Ghz sory ale napisałem to jako pojedynczy procek mój błąd

Opublikowano

dwu rdzeniowy po 3Ghz sory ale napisałem to jako pojedynczy procek mój błąd

rdzenie się nie mnożą :D

cabancomeon.png

Sygnatura zrobiona przez tego PANA

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...