Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy Gra Ktoś Jeszcze Na Europe?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Chciałbym się zapytać czy jeszcze jakoś da rade pograć na serwie Europe. Ściągnąłem grę z 1,5 miecha temu żeby pograć ale było max 10 osób na serwie. Chciałbym sobie pograć ale nie wiem czy w ogóle warto ściągać. Dzięki za info i pozdrawiam ;)

Opublikowano

ja codziennie gram chwilkę bo tylko misję robię i wyłączam eternie:) jakby co to nick mam taki sam jak tu

Lubie To

fw821y.png
Sygnaturka wykonana przez FailStunt


 

Opublikowano

Roman pierdolnij sie w głowę znalazłem to na google.pl i tylko zmieniłem na - Moim zdaniem Eternia jest dla debili ktorzy nie umieją grać na z8games

 

 

PS; chciał bym zagrac 1vs1 z dstreet na Eterni szło mu zajebiśćie ćiekawe jak na globalu i czy moje podejrzenia sie sprawdziły

Zbieram minusy

1--Pomogłem daj -

2--,Nie pomogłem? Też daj -

3--,Mam racje? daj -

4--,Nie mam racji patrz pkt wyżej i daj -

 

Piszę Poprawnie

Po Polsku.

lovempcforumpl.gif

Wstaw To jeśli kochasz MPC FORUM

Opublikowano

Ta k*wa cwaniaki odezwały się bogate bo obkupiły się na ZP na globalu i k*wa roz*erdalają bo takie EQ :P

Hahaha żal mi was. Jeśli nie masz ZP na globalu to jesteś miażdżony ^^ gdyby nie było tych ZP to wtedy było by o czym gadać bo każdy by miał to samo praktycznie wyposażenie i wtedy by się liczył skill jaki masz a nie w czym chodzisz ;]

 

Bless !

Opublikowano

Jak by Z8 Points nie było to by sobie wykoxili inaczej kasę nie bój się nawet jeśli special kasy nie ma to oni i tak by pewnie bronie za kasę sprzedawali lub hp+ :P Więc to jest bez sens bez żadnych dodatków było by fajnie ale przecież samo z siebie się to nie utrzyma. A po za tym dstreet to farmer no i oczywiście ciągnie na wh jak nie wiem co bo na Eterni do dzisiaj działają proste skrypty które ci ułatwiają grę :)

b_560_95_1.png

Liczę na Minus :D

Opublikowano

Jak by Z8 Points nie było to by sobie wykoxili inaczej kasę nie bój się nawet jeśli special kasy nie ma to oni i tak by pewnie bronie za kasę sprzedawali lub hp+ :P Więc to jest bez sens bez żadnych dodatków było by fajnie ale przecież samo z siebie się to nie utrzyma. A po za tym dstreet to farmer no i oczywiście ciągnie na wh jak nie wiem co bo na Eterni do dzisiaj działają proste skrypty które ci ułatwiają grę :)

Odezwal sie n00bek Ktory ssie nawet z Krissem

dstreet moze farmi ale nie tak mocno jak killMichDoch

a pozatym nie gra na wh, wystarcza dobre sluchawki i dobry komp, i bedziesz wymiatal.

Opublikowano

Jak tacy mądrzy jesteście i was nie stać na 11000zp za 30zł to nie wydawajcie na te spiepszone papierosy !!!

Lubisz mój post? Śmiało kliknij LUBIĘ TO+.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...