Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny]Minecraft Wymiatacze [Hamachi] Pvp + Freebuild


Eric96

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

topgt.png

 

Chciałbym zaprosić was na serwer Minecraft Wymiatacze.

Jest to Serwer FreeBuild ( czyli budujesz gdzie chcesz ) oraz PVP ( wzajemna możliwość zabijania się ).

Dla tych co nie lubią PVP jest możliwość mieszkania w mieście obok /spawn w który jest wyłączone PVP.

Na serwerze również jest możliwość kupna cuboida ( ochrony dla swojej działki ) na życzenie na kupionej działce mogę wyłączyć PVP, czyli nikt was nie zabije w domu.

 

IP Serwera: 5.159.81.125

White Lista Włączona ( podania na forum )

Forum xxx

Serwer przez Hamachi ( Niedługo będzie dedykowany )

 

Sieci Hamachi:

Hasło do każdej sieci to 123

minecraftwymiatacze

minecraftwymiatacze2

minecraftwymiatacze3

minecraftwymiatacze4

 

Na serwerze znajdziemy wiele przydatnych pluginów, jest możliwość zarabiania pieniędzy, kupna psa automatycznie, tworzenia własnych miast, craftbook, robienia zadan za pieniądze ( /quest ), noc jest skrócona o 50%, skrzynie i inne rzeczy tego typu są automatycznie chronione, lotteria , gdy ktoś znajdzie diamenty lub złoto, to wyswietla się o tym informacja i każdy na serwerze dostaje trochę weglą lub innych rzeczy i wiele wiele innych.

 

Cene cuboida obliczamy w ten sposób:

długość razy szerokość razy 110 euro = cenna cuboida.

 

Zasady i więcej informacji znajdziecie na naszym forum ( nie jest skończone ) xxx

Edytowane przez Geoning
mcac.png

Opublikowano

lagi już powinny być ogarnięte, niedługo i tak bedzie dedyk. na razie serwer stoi na moim kompie gdzie mam mało ramu 2gb.

mcac.png

Opublikowano

Mati dodany, jednak proszę pisać podania nie na tym forum ( pisać na wymiatacze.tk ), tutaj rzadko zaglądam.

mcac.png

Opublikowano

FuRi0rS

Można wiedzieć czy są gildie i wojny?

Nie zależy mi ani na + ani na - ważne abym pomógł ;)

Opublikowano

Dodani.

 

Łącze:

20mb/s Netia.

 

jednak mam mało ramu 2gb.

 

Co do gildi i wojen to jeszcze nie ma, niedługo poszukam takiego pluginu ;].

mcac.png

Opublikowano

Podania można pisać również w tym temacie, jednak zostaną one wolniej dodane niż gdyby byly na naszym forum.

 

Edit. Poszukuje moderatorów i Kidmodów niedługo będzie informacja na forum co i jak.

mcac.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...