Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Na Jakim Globalu OpłAca Się Grać.?


TenNowy

Na jakim globalu opłaca się grać.?  

30 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Na jakim globalu op?aca si? gra?.?

    • Polskim - uzasadnij odpowied?
      8
    • Korea?ski - uzasadnij odpowied?
      2
    • Ameryka?ski - uzasadnij odpowied?
      3
    • Metin2.sg - uzasadnij odpowied?
      3
    • Metin2.us - uzasadnij odpowied?
      13
    • Inny - podaj w temacie jaki.
      1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam.

Ostatnio nie mam co robić a pl metin mi się znudził, wiec postanowiłem zagrać na innym globalu, lecz problem polega na tym że nie wiem na jakim.

 

 

Wiec zapraszam do głosowania w ankiecie jak i udzielania wypowiedzi w temacie.

 

A i w temacie przewidywane + oraz - zależy czy ktoś napiszę prawdę czy fałsz.

Jeżeli mi nie jebniesz - pójdę za tobą do domu i zatłukę cię jak PSA.!!!

Opublikowano

Zagraj na metin2.us. Jest tam lepsza atmosfera, 90-99% expa za polowanoa da 20 lv, za ksucie jest ban, za quest dostaje sie fajne nagrody, jest 6h no i na s1 jest sporo polakow

;)

Opublikowano

metin2.us

 

Zalety Metin2 US;

 

-5% to boty a nie na odwrót.

-Mili, przyjaźnie nastawieni ludzie(bardzo pomocni).

-Niskie, nie zmieniające się ceny(np. aura miecza KU. 1kk, cena stoi już od ok. roku)

-Za misję do 10poziomu dostajemy po 99% doświadczenia, natomiast od 10do 20 po 90%, co może ułatwić nam wbicie charów na "farmboty".

-Co miesiąc, jest wybierany gracz na Króla, społeczność serwera wybiera go, głównie aby mógł teleportować wszystkie osoby które expią na v2 za free.

-Tanio możemy dostać wysoko wybonowany ekwipunek, ze względu na niska cenę w "IS"-item shopie.

-Kamień Duchowy za jedyne 50K, więc tóż po wbiciu skilli na G, całą resztę można powiedzieć mamy "za free".

-Możliwość kupna pierścionków expa (1h) oraz rękawic złodzieja (1h).

-Bodziami nie da się handlować, natomiast bardoz łatwo zdobyć je z misji, oraz magiczny metal, który również do zdobycia jest za następne wykonywane questy/misje.

-Dorobić możemy się bynajmniej szukając metinów na m2, pewnie zapytasz "Jak to, przecież ktoś ciągle penie tam siedzi"

Otóż odpowiadam, mało kto wie tam, że jest takie coś jak "zoomhack", mało tego, mamy aż 12CH do wyboru na jeden serwer, co daję nam pewny loot!

-Na serwerze gra bardzo dużo Polaków, jeżeli chciałbyś liczyć na pomoc, z chęcią w wolnej chwili postaram się Ci pomóc, wystarczy, że napiszesz do mnie na PW!.

-Mało tego, również jest sposób na SM!

Opublikowano

@up , nie był bym z tym taki pewien .. mnie już na EliteMT2 okradli .. więc na privach też są złodzieje .. :/ , na twoim miejscu czekałbym na nowy serwer (s26) na PL , albo metin2.us , mila administracja , mili gracze , 0 botów , normalne ceny .. i wgl fajnie się gra :)

W oczekiwaniu na s 26 !!

 

skrent.jpg

 

34469.jpg 33920.png

 

33870.gif 32245.gif

 

30041.jpg 2615.png

 

http://www.youtube.com/user/jookesh - FILMIKI Z MINECRAFT !

Opublikowano

A ja polecam metin2.sg

czyli metin2 singapure. Założył go GM, który wykupił pliki od Ymir. Super atmosfera, bardzo częste eventy, tanio, exp rate w weekendy ;]

Taki globalo-priv ;p

Insectoman

Opublikowano

Z tym okradaniem w grze to jest tak, że jak nie będziesz ściągał jakiś głupich hacków to cię nie okradną, a z globalów to polecam metin2.us albo s26 na PL jak wyjdzie, a yangi będą wtedy tak drogie, że nikt ich nie będzie kupywał.

Opublikowano

Przepraszam, że się wtrącę, ale znając naszych kochanych graczy z pl to nawet jak wyjdzie ten s26 to ceny tak masakrycznie szybko pójdą w górę, że bardzo trudno będzie się czegoś dorobić :P Już nie raz tak było.

Insectoman

Opublikowano

Noto teraz ja się trochę wypowiem po przeczytaniu waszych wypowiedzi.

Więc tak, stwierdziłem iż najlepszym rozwiązaniem jest metin2.us jak tylko 2post o nim był to zaczełem go ściagac i żeczywiście miła atmosfera, w miarę normalnce ceny i szybkie wbijanie lv dzięki polowaniu.

 

A co do priv'ów, okradli mnie na EliteMT2 i z całego serca nie zamierzam tam dalej grać, a jak w jakimś temacie napisali że tam panuje miła atmosfera, GM bardzo zaradni to pękłem ze śmiechu, nie potrafią ogarnąć AV3 żeby można było normalnie wejść, albo sami pisali event cyklicznie co 2-3 tyg a jak się teraz luknie na forum to go nie było z 5 miesięcy, coto za wielka sztuka komendami pare metków pospuszczać. Ale za to na globalach grają normalni ludzie i jak piszą na forum że będzie event to będzie, a na privach dzieci neo które się dednie na skilla to od razu piszą dmg a jak takie coś mi się zdążyło jak expiłem to jeszcze dzieci pisały "won.!!"

Ale Pl zawsze będzie zapadniętą dziurą z mieszanka normalnych ludzi i neo 50:50

 

Jeszcze normalnym priwem jest DragonMT2, ale tez trafiają się neo ale o wiele rzadziej.

 

Myślę że to tyle co ja sądzę o serwach, jak mi się cos przypomni to dopiszę.

Jeżeli mi nie jebniesz - pójdę za tobą do domu i zatłukę cię jak PSA.!!!

Opublikowano

Starry Metin2 US. Polecam go bo jak nie znasz za bardzo angielskiego ściągnij kamer moda. Mila atmosfera itp.

beznazwyzb.png

Ninja Defuse to mój nowy nick.

 

Zbieram plusy.

 

Chętnie pomagam w różnych grach, aktualnie gram w

 

play4free Battlefield

play4free Need For Speed World

Opublikowano

Metin2.co.kr

 

Sklepy,drop yang: otóż w sklepach jest całkiem taniej niż na pl'u stalka dla woja +0 po 300k fms +9 400-700k (zależy jakie śr) ale za to shuriken bez + kosztuje około 1kk !!! (tak można zarabiać np. tworzymy woja 25lvl i dorpimy shuriken), drop yang jest powiększony niż na pl'u np. z psów na pl dropi około 9-40 yang a na koreańskim z psów dropi z 40-100 yang

 

+ troche mniejszy exp

+ troche mniejszy drop

+ taniej

+ grają tam polacy

+ większy drop yang

+ fajnie się gra miła atmosfera (szkoda że po koreansku)

+ tam stworzyła się gra

+ dużo eventów

 

- same znaczki

- dużo koreańców

- są tam boty

- trudna reje

- nie rozumiesz misji

 

Metin.us - ten metin jest od Z8Games.Są 2 servery NEW WORLD i FREE KINGDOM(najwięcej polaków gra na NEW WORLD).Za misje lvl-owe z polowaniami do 21 lv dostaje się 90/99% expa.Na czacie trzeba pisać po angielsku.

Kamienie duchowe około 100k, z tego co kojarzę.

Za ksucie noobki łapią bana.

Nie jest dozwolony spam na chat'cie - moderatorzy chat'u.

Milsza atmosfera niż na PL (oczywiście 80% Polaków, którzy tam grają, potrafią ją rozwalić).

GMowie przykładają się do swoich obowiązków, nie to co na PLu się wyprawia.

1-5lvl=Misje Polowania 99%, 6-22 albo 20=90%.

Fajniejsze Itemki za wykonane misje np. 1 strona pamiętnika czy tam 2 =Bodzio, dostaje się kamienie(3x) za za misje na 28/29lvl za to,

że Kwiatki dla Ziomka nazbierasz w M1 co jest na samej górze, Na różne świeta są eventy za które można dostać bony jakieś Pierscienie Expa itp.,

Bronie na 80lvl+ tu jest inaczej niz na privach np. masz syrka +0 to na 80lvl +1 na 81 +2 na 82 itp.,

Zbroje króla(Hwang) dostaje sie za wygranie wyborów na króla. ; ) na stronce są ogłoszenia.

 

 

Metin2.sg

Metin2 Singapore jest to global godny uwagi

i moim zdaniem najlepszy ze wszystkich na jakich grałem.

Raty expa czasami w weekendy do 200% dochodzą,

na start dostaje się 3 ręke /pierścień expa/rękawice złodzieja. W 1 miesiąc można wbić 80 lvl.

Dropią zielone potki/zwoje powrotu nie polecam grać w chunjo ba mało tam ludzi. Gra jest po angielsku.

 

http://metin2mod.tk/metin2us.html

1385378412-U477327.png


By Miyoshi

Opublikowano

Ja polecam Ci metin2 US.

Spoko atmosfera

Spoko ludzie

Nie ksują tam ludzie

Ceny normalne

Polowania 1-20 dają 99-90% expa więc 1sze levele bez problemu nabijesz

zbyt duża sygnatura.

Opublikowano

Oczywiście ,że metin2.US!

Nie uzasadnie bo wszyscy wyżej napisali to co chciałem:)

 

No może jeszcze Metin2.co.kr(jak dla mnie troche dziwny[trudny] )

Opublikowano

Ja też polece metin2.us

Miła atmosfera

Przyzwoite ceny

Lepszy exp

Bardzo moało lagów

Na dodatek wydawcą jest z8ames i to u nich znacznie szybciej niż na pl wchodzą różnego rodzaju nowości (ostatnio dodali im arene pvp a za 2 dni wprowadzą nowe potki które pocą za nas)

Opublikowano

Jak masz w ch.... kasy to możesz na PL grać ja sam gram na US ale chyba zmienie na SG . Na US możesz za darmo dostać się do V2 :)

Opublikowano

Hmmm.

Metin2 PL lub US.

Ale zostane przy Metin2 PL.

Więc ,ceny kosmiczne, więc możesz się teraz dorobić ,za jakiś czas spadną (a nie wydasz) to bd bogaty ;)

Dużo noobów ,cóż zrobić ....

Aktualnie pauzuje z Metinem. Ale jak otrzymam dobrą propozycję (ekipa) na jakiś server to chętnie się dołączę (PL).

 

 

 

Daj like jeśli pomogłem. :-)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...