Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Wszyskie Informacje O Metin2 Us Z8Games


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

To nie taki tut, jakie już były

SKLEPY

 

Nie wiem czy to jest w NPC2 bo tylko to wrzucam... NPC ma za dużo

To jest ukryta treść, proszę

To jest ukryta treść, proszę

SKANY

To jest ukryta treść, proszę

To jest ukryta treść, proszę

 

 

Podmień te pliki w Twoim metinie US w folderze pack.

 

 

Poprawny Szept

 

To jest ukryta treść, proszę

To jest ukryta treść, proszę

Skany:

To jest ukryta treść, proszę

To jest ukryta treść, proszę

 

Podobno to naprawia szept :) .Podmień lub wklej to do folderu w metinie "pack".

 

 

 

Jak zagrać?

 

Możesz automatycznie ze strony ściągnąć klienta, jednak na nim nie zagrasz na hackach.

 

Jest rozwiązanie jak zagrać na metinie 2008/2009/2010/2011

Krok 1-Wchodzisz na tą stronę.

To jest ukryta treść, proszę

Krok 2-Klikasz zielony przycisk Download

Krok 3-Robisz wszystko według instrukcji

Krok 4-Instalujesz moda na metina 2008/9/10/11

Krok 5-Włączasz metina przez [metin2mod.exe]

 

 

 

HACKI

 

1.M2 MultiHack SG V.1.3

 

 

Opis-Tego hacka możesz włączyć w menu kamermoda przyciskiem Multihack (wymaga .NET FRAMEWORK 3.5)

 

Funkcje gracza:

Speed hack-Szybkość biegania/chodzenia

Speed Attack-Szybkość bicia

Attack Range-Zasięg broni podczas uderzenia

Combo-Kombinacja ciosów

Hit Attack-Bicie jednym ciosem

Mode Attack-Wybieranie noszenia broni

Trema Hack-[?]Ekran się trzęsie

Auto Attack-Nie musisz trzymać SPACJI (sam za Ciebie bije)

Invisibility-Niewidzialność (widzisz tylko Ty)

 

Główne funkcje:

Wall hack-Biegaj wszędzie (bez przeszkód)

Lock mob-Blokowanie mobów w jednym miejscu

MobOnClick-Super opcja do expa (Klikniesz do moba i cała grupka/mob leci do Ciebie,działa na podobę pelerynki)

FlyHack-Przemieszczanie się w powietrzu

Pick Up-Automatyczne podnoszenie przedmiotów

Upgrade Normal/DT-Ulepszanie w jakimkolwiek miejscu (DT tylko na piętrze, kiedy kowal się pojawi)

 

Inne funkcje:

No Fog-Wyłączenie mgły

Zoom hack-Wyłączenie limitu oddalenia kamery

 

Reszta:

Spam bot-Automatyczne wysyłanie wiadomości

Attract Mob-NAJLEPSZE ! tzn. pelerynka hack (działa jakbyś użył pelerynę męstwa)

 

 

 

 

 

 

CENNIK

 

 

Jak widzicie ceny są idealne.Tak jak było kiedyś na PL'u.

Aura Miecza-1kk

Silne Ciało-300k

Wir Miecza-250-300k

Duchowe Uderzenie-100-300k

5 Ogonów Węża + -2,5kk

Medal Konny-200-300k

Małż-200-300k

Kamień Duchowy-30-50k

Kawałek Klejnotu-30-80k

 

 

CECHY

 

 

-6 kanałów do wyboru

-2 serwery (gram na pierwszym NEW WORLD)

-Ceny takie jak kiedyś na PL'u

-Nie znajdziesz bezsensownego słowa "żal"

-Każda misja zmieniona (takie same, lecz inne nagrody... znacznie lepsze)

-Podobno tani ItemShop

-Można zarabiać AOL'em bez załapania bana

-Można potężnie szybciej wbić 40lv-70lv+

-Możliwość handlu przedmiotami z IS (Pierścień Doświadczenia,Rękawica Złodzieja,Peleryny Męstwa itp)

-Można się przedostać do V2 za darmo w odpowiednim czasie.

-Na serwerze nie ma mocnych zabezpieczeń na hacki (mh to samo działa już ponad 3 miesiące)

-Cały czas działa pelerynkahack (M2 MultiHack SG V.1.3) (hack działa na modzie kamera)

-Działa dobrze dopracowany KamerMod

-Przeważnie zawsze spoty wolne

-Serwer innej firmy

-Są KD+5

-Po wbiciu skilla na G idzie już z górki

-Na 30lv dostajesz paczkę, z której dropi Zwój Błogosławieństwa,itemy 40lv +7 i dalej nie wiem...

-Łatwo zdobyć Zwój Błogosławieństwa, dlatego nie można nim handlować.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FAQ

1.Czy to jest prywatny serwer ?

 

Jest to całkowicie globalny serwer firmy [Z8GAMES]

 

2.Czy można zagrać na serwerze bez klienta gry ?

 

Można zagrać za pomocą KamerModa

To jest ukryta treść, proszę

 

3.Czy na serwerze gra się łatwiej niż na PL czy SG ?

 

Ceny są tańsze,spoty wolne,handel pierścionkami,pelerynkahack (na serwerze aż chce się grać)

 

4.Czy jest jakaś polska gildia na serwerze ?

 

Gildia jest założona przeze mnie i nazywa się PolishElite (Jest ona na serwerze NEW WORLD w Chunjo)

 

5.Czy działa na serwerze DMGhack/1hitkiller ?

 

Są one całkowicie zabezpieczone, nie działają.

 

6.Jest exp bot na ten serwer ?

 

Prawdopodobnie jest... po M2 biega pełno botów

 

7.W jakim języku jest serwer ?

 

Serwer jest całkowicie angielki (w kamermodzie masz do wyboru polski i angielski... wszystko jest spolszczone, oprócz misji

 

8.Ogólnie czym się różni serwer od GameForge ?

 

Na serwerze misja jest każda taka sama, lecz są inne drogocenniejsze nagrody.Wszystko jest tańsze.W grze co miesiąc jest wybierany król.Są w grze normalne postacie z prefixem [MOD], które pilnują czatu.

 

9.W czym może pomóc król ?

 

Król może Cię za darmo przenieść do V2, jest to normalny gracz, który ma możliwość przeniesienia graczy.

 

10.Kto to jest, ten który ma prefix przed nickiem [MOD] ?

 

Jest to gracz, który pilnuje czatu, aby nie było spamu.Jeśli będziesz pisał po polsku to może Ci dać bana czasowego na pisanie.

 

11.Czemu lepiej grać na NEW WORLD a nie na FREE KINGDOM ?

 

Tutaj gra więcej polaków i ceny są niższe.

 

12.Gdzie gra najwięcej polaków ?

 

Najwięcej polaków podobno gra w Jinno, lecz ja zawsze gram w Chunjo :D

 

13.Można handlować Zwojem Błogosławieństwa ?

 

Jest ta opcja tam wyłączona, lecz łatwo można zdobyć bodzia z bossa hae-tae i misji 30+

 

14.Nie widzisz sklepów ?

 

Jeśli masz moda to możesz nie widzieć sklepów.Jeśli masz Metin2 PL spatchowanego to wejdź w folder pack i skopiuj NPC.eix / .epk i NPC2 .eix .epk do swojego Metin2 US

 

15.Czy działa Waithack ?

 

Działa całkowicie :D

 

 

 

 

To nie jest wszystko...

 

Temat cały czas aktualizowany...

 

Jutro dodam pełno wszystkiego...

 

Dużo ludzi z PL'a przeniesie się na ten serwer...

 

 

Aktualizacja:09.05.11 - 16.49

 

Moje stare tematy US (to tylko małe info)

To jest ukryta treść, proszę

To jest ukryta treść, proszę

Edytowane przez dawio966
Opublikowano

Napisałeś że działa waithack. Hmmm , mógłbyś podaćmi link do downloadu waithacka na metin2.us ? (dla woja mężczyzny ) . Za tutek leci + oczywiscie .

Opublikowano

Ja odnośnie tego:

 

Na 30lv dostajesz paczkę, z której dropi Zwój Błogosławieństwa,itemy 40lv +7 i dalej nie wiem...

 

Od kogo, jak i gdzie dostaje się nią ??

2ytwto8.pnglogonevrast.png
Opublikowano

oooo fajny tutek tylko szkoda ze metek us od 3 godzin mi sie patchuje ;[ czy mógłbys Jeawl ktoś wrzucić zoatchowanego i ztorentowanego metka bym był wdzięczny!Najlepiej jak bys go wrzucał zawsze po aktualizacji ;)

Opublikowano

Może ktoś mi wrzucić te pliki npc z metka 2010/2011 bo nie mam go a nie chce mi sie patchować bo i tak nie gram na pl

Opublikowano

@Liukaner - wrzuciłem NPC2 epk i eix wrzuć to do swojego metina i zobacz czy będziesz je widział... jak nie to musi być NPC, które ma 20mb+ ... więc potem wrzucę jak coś...

Opublikowano

@Liukaner - wrzuciłem NPC2 epk i eix wrzuć to do swojego metina i zobacz czy będziesz je widział... jak nie to musi być NPC, które ma 20mb+ ... więc potem wrzucę jak coś...

Gdzie jest jakiś link do nich :D ?

Opublikowano

Dzięki pomogło :)

A co do US to gra ktoś na NEW WORLD i ma do oddania jakiś mieczyk tarcze zbrojke albo coś innego na woja na mały lvl ?

Opublikowano

Właśnie wypróbowałem ten poradnik wbicia większego lv i okazało się że to coś tam nie działa... więc gram moim wojem body 45lv na NEW WORLD - gildia PolishElite

Usuwam to z FAQ.

Opublikowano

Witam. Czy mógłby ktoś z grających na metin2.us wrzuci na jakiś host dwa pliczki z metka??? Ważą one mniej niż 1 mb a potrzebuje je do poprawnego działania SZEPTU. Oto ich nazwy uiscript.eix i uiscript.epk Znajdują sie one w Folderze PACK Z GÓRY THX

18706.png

34469.jpg

34152.jpg

33870.gif

34500.png

mpccopy.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...