Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne] Klany i zapisy na wspólną grę


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam tu możecie pisać o rekrutacji do klanu szukaniu klanu i umawiania się na wspólną grę

Rekrutuje do klanu

Nazwa klanu:

Ilość członków:

Wymagania wobec gracza:

Co możecie zaoferować:

 

Szukam Klanu

Level:

Jak często grasz:

Coś o sobie:

 

Zapisy na wspólną grę

O której godzinie

Przewidywana mapa

Typ rozgrywki: ( np Bomb )

 

Pomoc w wykonywaniu misji

Oco chodzi w misji np ( 2Headshoty)

Możliwe wynagrodzenie ( Niekoniecznie)

 

03.05.2011- Dodano pomoc w wykonywaniu misji

Opublikowano

Rekrutacja do KLANU:

Nazwa: PolishElite

Ilość członków 2 (zarejestrowanych na stronie) 4 w grze

Wymagam: Ratio powyżej 40%, HS 15% (reszta na stronie www.clanpolishelite.hpu.pl)

Zaoferujemy: Dobrą zabawę razem w Project Blackout

Opublikowano

Szukam Klanu

 

Level: 7

 

Jak często grasz: + 2h dziennie

 

Rate: 61%

 

Coś o sobie: Szukam klanu w którym panują jakieś zasady i przynajmniej jest aktywny więcej niż kilka razy w tygodniu.

Reszte pisać na PW.Lub do mnie na GG.

Opublikowano

Szukam Klanu

 

Level: 7

 

Jak często grasz: + 2h dziennie

 

Rate: 61%

 

Coś o sobie: Szukam klanu w którym panują jakieś zasady i przynajmniej jest aktywny więcej niż kilka razy w tygodniu.

Reszte pisać na PW.Lub do mnie na GG.

 

 

Przyłącz się do nas. Złuż podanie na stronie, a tam uzgodnimy resztę

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Szukam Klanu

Level: SGT 1st Class Grade 1

Jak często grasz: 3-6 godz dziennie

Coś o sobie: Taki nieogar że aż szkoda :D

115949.jpg
Opublikowano

Szukam Klanu

Level: SGT 1st Class Grade 1

Jak często grasz: 3-6 godz dziennie

Coś o sobie: Taki nieogar że aż szkoda :D

 

 

Daj jakieś na miary na siebie albo napisz do mnie GG:31815412

 

PS: Masz działający mikrofon??

Opublikowano

Witam i zapraszam do klanu EastGaming!!

Po upadku PolishElite postanowiłem powstać i założyć nowy klan wraz z współpracą z CyberPodlasie ( http://www.cyberpodlasie.pl/ ) którzy znają się na lidze ESL. Postanowiliśmy stworzyć polską ligę ESL po stworzeniu klanu EastGaming który narazie jest w niepełnym składzie. Jest nas dwóch i potrzebujemy jeszcze minimum 5 graczy którzy ogarniają grę. Aby dołączyć do klanu potrzeba spełnić kilka warznych wymogów:

1.K/D: 50%

2.HS: 20%

3.Wiek: 16+ ale robimy wyjątki, wszystko zależy od twojej gry

4.Sprawny mikrofon i ventrilo do rozmowy na meczach.

 

Kontakt ze mną na gg 31815412

  • 3 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

/\/\ Rekrutacja /\/\

 

SektorPoland - niegdyś jeden z największych polskich klanów, dziś zapomniany i niemal nieistniejący. Reaktywacja pozwoli powrócić team'owi do dawnej formy.

 

Po wstąpieniu do naszego klanu czekają na Ciebie: duża dawka humoru, zorganizowana gra zespołowa i kultura.

 

A jakie są wymagania? Jedyne co musisz mieć to mikrofon, przez który możesz się z nami komunikować oraz minimum 16 lat. Skill z biegiem czasu przyrośnie, więc na to nie zwracamy większej uwagi.

 

ZAINTERESOWANYCH PROSZĘ JEDYNIE O KONTAKT NA PW.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...