Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ankieta Gry Mmo W Które Warto Zagrać


Minaro

Najlepsza gra MMO  

158 użytkowników zagłosowało

  1. 1. W któr? z tych gier grali?cie. I któr? polecacie innym.

    • Mu Online
      19
    • Silkroad
      21
    • Maple Story
      11
    • Metin2
      62
    • Last Chaos
      18
    • Mythos
      18
    • Rumble Fighter
      9
    • Dekaron
      9
    • Cabal Online
      23
    • 4 Story
      19
    • World of warcraft
      42
    • Lineage
      17
    • Raplez
      20
    • Shaiya Online
      15
    • 9 Dragons
      7
    • Runes Of Magic
      19
    • League Of Legends
      40
    • Knights Online
      6
    • Land Of Chaos
      5
    • Aion Online
      20

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Stworzyłem tą ankietę, bo ze swojego doświadczenia wiem jak trudno jest wybrać grę w którą można długo pograć. Proszę o głosy i wypowiedzi w temacie.

df7e059bdd1568baab4ab7e125a8974c.png

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dałem metka i Shaiye, jednak metin baaardzo wciąga, ale potem jest nudny jak kartka papieru. natomiast Shayia w dużej częsci opiera się na grze zespołowej.

Gość Lenart
Opublikowano

maple, wow, lol.

wybrałem tylko 3 gry bo warto w nie na prawdę zagrać.

Opublikowano

Najwięcej głosów na metina ja bym chciał kurwa wiedzieć co w tej grze jest wartego polecenia ?

Bo ja żadnemu koledze bym tej gry nie polecił

s2c77Oa.png

Opublikowano

Polecam Runes Of Magic, mozesz poznac wielu znajomych, gra opiera sie na grze zespolowej, ciezko dojsc do czegoś samemu.

 

Jak lubisz bawić sie w przedszkolanke to graj w metina. ( chodzi o opieke nad dziecmi )

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...