Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Inne]Jak Zostać• Bankrutem. Tut


enged

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na samym początku wyjaśnie skąd mają ludzie tyle yang aby sprzedawać na allegro kupująna metin20.com lub na innych tronach.

 

 

Ceny yang na allegro zwrosly 1kkk kosztuje na allegro 12zl na metin20.com 1kkk kosztuje 7zl

 

http://allegro.pl/metin2-metin-wszystkie-serwery-1000kk-1kkk-syriusz-i1572029491.html

 

ten koles nie zmienil ceny yang i tym stracil 400zl dlatego że u niego 1kkk kosztuje 3,39 zł a on że by wydac yang musi je najpierw kupic a jak wiecie ceny zwrosly na tej stronce gdzie on kupuje czyli on musi kupic za 7 zl

 

 

Straci on ok. na dzień dzisiejszy ok 400zl Ale ludzie jeszcze kupują

Opublikowano

Chociaż w sumie prawda. Ale była przecież już taka akcja, że koleś wydał 50 zł a ten sprzedawca na gg napisał że ma na razie brak. -,-

Opublikowano (edytowane)

SPAT oraz ty x070x jestes noobskimi modkami SPAT bo gowno wie o grze i wprowadza ludiz w blad a ty noob bo realne zycie do gry porownujesz.Ciagnig a yangi wirtualne gZ pomylka z cena a nie wydanei u yang to roznica wielka ale co takie nooby maga wiedziec jak wy.Zapewne post usuniety i ban mam wylane bo prawda kole w oczy nooby nie wiedza a pierdola glupty i w blad wprowadzaja.{Pozdro dla najwieszkych nobow SPAT i x070x.

 

kolejne konto ;* nie płacz

Edytowane przez x070x
Opublikowano

tepy noobie x070x na tamte mialem bany za prawde pisania o was wiec z nich nei korzystam wiec mult kontem nie moze byc i nei daje plusow ani minusow z tego konta kozystam osmieszasz sei znowu sprawdz czy od tego zalozenia konta byly logowania na tamte sprawdz jesli ppotrafisz neosie poza wprowadzanie w blad razem ze SPAt nic nie umiecie robic

Opublikowano

@x070x

 

widac ze sie znasz na allegro...Jesli tego nie ma a odda im kase to nie ma podstaw abyy go podac do supportu chyba ze nie odda im kasy no to juz mozna go zglosic ale...

i tak to jest wirtualny przedmiot i slyszalem takie historie ze nawet jesli kupisz yang od kogos a on nie da to nic mu za to zrobic nie moga ;>

  • 6 miesięcy temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...