Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Jelonek +9 ŚR +34% Z Kd I Zostać Przy Archerze Cz Dagger?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Yo !

 

Mam do was pyt. Mam 2x postacie 30 lv jedną z nich jest dagger a drugą archer ..

 

Chodząc po m1 zauważyłem jelonka +9 śr+34 kd woja i penetry +3 bez zastanowienia go kupiłem ..

 

następnie kupiłem zbroje na 34 lv +9 z kd..

 

I tu moje pyt .

 

Jak byście zrobili na moim miejscu ?

 

Sprzedali byście tego jelonka i kupili jakieś dobre koziki ?

 

czy też pozostali przy archerze ?

 

Chciałem także zapytać się co bd lepsze dagger czy archer ?

 

Nie mam zamiaru spędzić całej mojej kariery na metinie na dropkach dropiąc itemy z których są yangi ..

 

wiem ,że z archerem wiążą się także większe wydatki ale podobno opłaca się w niego zainwestować .

 

Podoba mi się dagger bo ma wszystko czego można zapragnąć a w dodatku nie jest drogi ..

 

Co poradzicie ?

bleach%20tag.png
Opublikowano

Polecam Wojownika, Woj mistrz.

 

Zartuje .. Lepiej daggerem bo wyjdzie ci wszystkio taniej, archerem bys duuzo kasy wydal na POLI aby expic a daggerem nie musisz.

1364672805-U250359.png

Opublikowano

Jeśli lubisz daggera , to nim graj. Jest to b uniwersalna postać , a do tego dość tania.

Sprzedaj jelona , kup dobre koziki ;)

394591421101183179764.jpeg
Opublikowano

No dobra tak słyszę was. To niby macie racje, ale...

Jak w dalszej przyszłości ma zacząć zarabiać, będzie łukiem walił metka ? Wątpię. Na bossy trzeba raczej lvl wbić, a nie z 50-60 lecieć.

Ja jestem tak za daggerem. Szybki exp, darmowy. + do tego kupisz łuk z wysokimi średnimi i na bossy z poli i to jest to samo co archerem. :>

Opublikowano

Sprzedaj jelonka ma kd do pvp a śr do expa na poli wiec kaszana.

 

Jeżeli zdecydujesz się grać daggerem nie kupuj kto wie jakich kóz, szkoda kasy. 10% na kozach nie da jakiejś super różnicy dmg. Ja bym szukał czegoś z um i sr na + uniwersalnie.

Weteran
Opublikowano

Twój jelon jest pro. Archer to trudna postać. Trzeba umieć nią grać. Jeżeli znasz się na Mt2 to zostań przy archerze. Kupuj marmurki i przy archer'ku

1339226679-U337649.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...