Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

podajcie jakies acc na kturym nikt nie gra na globalu


adasko12

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

login: idiotajestem

hasło:kazdyotymwie

 

jest tu mg na 370+lvl w gaion secie +11+16+l I rUNE BLADE+13+s+l+16+16 mysle ze Ci sie przyda :)

95a062c8256b792f.jpg

Jeżeli Komuś pomogłem to nie obrażę się jak ktoś oceni mój post pozytywnie ;] (da mi punkt)!

Opublikowano
adasko.

1. Ortografia się kłania -.-

2. Do piaskownicy

Temat do kosza

 

zamiast się naśmiewać lepiej byś pomógł, a może ty pozjadałeś wszystkie rozumy i jesteś chodzącym omnibusem? wątpię...

a dla Adaśko lepiej pokombinuj jak założyć konto samemu albo zrób to u jakiegoś kolegi niż zlecać to na forum publicznym bo dostęp do takiego konta będziesz miał nie tylko ty a zmiana hasła nie wchodzi w grę bez dostępu do maila na który został o zarejestrowane konto.

Pozdrowienia dla Omnibusa (haxed) przydałoby się paru takich u nas w rządzie........ :blink: zapomniałem że przecież tam sami tacy :D

30 luty 08 po 4 latach przygoda z mu zakończona

YEAAAAAAAAH I'M FREEEEE AT LAST

weź ze mnie przykład www.skasujmu.com

MPCFORUM <-> RULEZ

MPC ADMINS <-> uff ciezko sie z wami zyje...

LINEAGE2 <-> !!!RULEZ!!!

Opublikowano

Jak gosc nie potrrafi sie zarejestrowac to niech niegra. To jest taki jakby filt dzieci neo^^

Pojdzie do szkoly nauczy sie ang to sie zarejestruje, odwiedzi oficjalne forum, poczyta tez sie zarejestruje.

Opublikowano

odezwal sie user ktory ma 1 post.. Pr0. Wypad stąd i nie spamuj!. Adasko zalecam poczytac tematy na forum gmo.

Programing Info:

[][][][][][][][][][] - 90% AutoIT

[][][][][][][][][][] - 70% C#

[][][][][][][][][][] - 30% Delphi

 

GG:321967

Opublikowano

Oloo gdzie zrobilem blad?

moze jakis jest ale czy nie znam podstawowych zasad...

 

www.globalmuonline.com/forum w dziale dla Polakow masz opisane jak zrobic acc.

Opublikowano
ej robie to co ten koles muwi i ciagle pojawia mi sie ten error czy nie mozecie wy mi zrobic acc??i podac na gg bardzo o to was prosze!!

Czy ty kolegów nie masz?????? Poproś kogoś kto zna angielski (kolega,brat,siostra,mama,ciocia,wójek,babcia itd...) to ci pomoże a na forum już więcej nie pytaj bo to głupota...

Prośba do adminów o zamknięcie topica ;)

30 luty 08 po 4 latach przygoda z mu zakończona

YEAAAAAAAAH I'M FREEEEE AT LAST

weź ze mnie przykład www.skasujmu.com

MPCFORUM <-> RULEZ

MPC ADMINS <-> uff ciezko sie z wami zyje...

LINEAGE2 <-> !!!RULEZ!!!

Opublikowano

Temat zamykam, jak gościu nie radzisz sobie z rejestracją z przykładami z GMO to leć do piaskownicy....

 

EOT

Emerytura

 

Może kiedyś...

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...