Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Szukam] Szczerze To Wszystkiego ;P


asd1111

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka... Jestem początkującym grafikiem... (Gimp) I moja prośba jest taka: podalibyście linki do jakichś tutoriali na których bym się coś nauczył?? Ja praktycznie nic nie umiem xD...

 

PS. Prosiłbym także o pędzle jakich używacie i parę tekstur (tych co najczęściej używacie)...

 

Btw. Photoshop jest płatny??

Nothing to do here.


Opublikowano

Więc tak Photoshop jest rzeczywiście płatny ale możesz mieć wersje 30 dniowa za darmo tzw testowa .

Możesz też ściągnąć pirata ale na własną odpowiedzialność i nie polecam :)

 

Tut :

 

http://www.youtube.com/watch?v=S8yjrxEHyRQ

 

 

Co do pędzli możesz sobie zainstalować di gimpa :)

96838484.jpg

 

 

Bin_ladens_dead.gif

 

Opublikowano

@Up: A dasz link do downloadu paru niezbędnych pędzli i napisać jak je zainstalować do gimpa??

 

Nikt się już nie wypowie?? :(

 

 

Prosiłbym takie tutki na których nauczę się robić awatary, sygnatury... A to co dał gruby, to bardziej fotomontaż zdjęcia... Jedynie czego się z tego nauczyłem to używania gumki i przybliżenia xD A już wgl. fajnie by było gdyby dalibyście ze dwa tutki :P Wszyscy dostaną po plusie...

 

PS. Ściągnąłem paczkę 2500 pędzli xD

Nothing to do here.


Opublikowano

Jak zainstalować Tut :)

http://komputery.spryciarze.pl/zobacz/jak-zainstalowac-pedzle-do-gimpa

 

 

A tutaj reszta ::D

 

http://www.megaupload.com/?d=TIU1FO8J

 

Skana Nie dam ponieważ za duży plik i nie pobierałem tego poza tym , ale znalazłem na stronie

http://www.gimpuj.info

96838484.jpg

 

 

Bin_ladens_dead.gif

 

Opublikowano

No więc tak, jeżeli używasz gimpu to tu masz stronę : http://www.gimpuj.info/ z wszystkim praktycznie do gimpa, tutki, czcionki, brushe itp.

Mam nadzieję że pomogłem.

babcia2.png

 

"Najpierw naucz się podstaw, a magia przyjdzie sama"

Opublikowano

Trochę ci dam tych tutoriali :D

 

http://tutoriale.com.pl/tutoriale/gimp

 

http://gimp-tutorials.net/

 

http://img517.imageshack.us/img517/264/tut.png

 

http://img461.imageshack.us/img461/6882/tutek56oh6.jpg

 

http://img119.imageshack.us/i/robiciktagtut1tg8.png/

 

http://www.maniooo.pl/tutoriale.php

 

http://burning-brushes.pl/tutoriale-gimp/

 

 

Co do pędzli itp. to polecam ci

http://www.gimpuj.info/index.php?PHPSESSID=1c795d0d34edbb9e6a69a65242e0a431;www;action=glowna

ExModerator Terraria | ExModerator Minecraft | MPC Media Team | ExMentor | Gold Member

Opublikowano

(...)

PS. Ściągnąłem paczkę 2500 pędzli xD

NIGDY się tylu nie ściąga. Mulą Ci program niepotrzebnie, a i tak 75% nie wykorzystasz. Bierzesz te które wydają Ci się ładne i które wiesz że użyjesz, pojedyncze sztuki...

 

Zacznij od PhotoShopa CS5 i tego tutoriala

http://www.youtube.com/watch?v=BTQSJmTK0fA

, nie warto tracić czasu na gimpa.

Opublikowano

A możecie dać tyle na PS CS3?? xD

Nie potrzeba tysiąca tutoriali żeby być dobrym.

Wykonaj dwa, trzy i już będziesz mniej więcej wiedział o co chodzi, potem to tylko trenuj swoje umiejętności, dostosuj się do rad w galerii ...

 

Mówię.

Zassaj PS'a CS5 i od tego tutoriala co podałem.

Resztę masz na tym forum.

Opublikowano

Ja polecam ci Photoshop CS3 (sam go używam :D )

 

Tutaj masz stronę z tutorialami :D

 

http://photoshop.pl/tutoriale

 

Jeszcza ta :P

 

http://www.tutorialized.com/tutorials/Photoshop/1

ExModerator Terraria | ExModerator Minecraft | MPC Media Team | ExMentor | Gold Member

Opublikowano

A jednak podrzucił by ktoś ze jeszcze trzy Tutki na PS CS3??

No ja pier*ole. Mało Ci ?

 

Po pierwsze.

NIE MA żadnej różnicy pomiędzy tutkami na PS3 używając PS'a CS5, bo i tak i tak je wykonasz, chyba, że odwrotnie - wtedy nie wszystkie.

 

Po drugie.

Pisałem Ci o CS5, to pobierz CS5, a nie będziesz operował na starym programie, jednocześnie nie mogąc wykonać nowych tutoriali.

 

Po trzecie.

Pisałem Ci od czego zacząć. Zrobiłeś chociaż tamten poradnik ? - nie . Jak zrobisz to zajmij się tymi z tego forum, bo naprawdę, jest ich sporo i nie są takie noobskie, zwłaszcza te dudsonowej.

Opublikowano

Ad.1 Już nie zmienię zdania... Będę używał PS CS3

 

Ad.2 Nie pobiorę PS CS5, dlatego proszę o tutki na CS3

 

Ad.3 Tamtego poradnika nie zrobiłem, ponieważ nie mam PS CS5 i on wszystko robi za szybko potem xD

 

 

PS. Ej... Normalnie otworzyłem nowy plik i jak chcę otworzyć render z moich dokumentów, to plik zmienia rozmiary sam (do takich jakie ma render)...

Nothing to do here.


Opublikowano

No i widzisz ? ...

Mówiłem pobierz CS5 żebyś nie miał problemów z nowymi tutkami w stylu 2011 roku.

Ale jak wolisz zaczynać od starych poradników to powodzenia, dla mnie to strata czasu.

 

Tyle. Twój wybór. Ja już się nie wtrącam, chciałem dobrze...

Opublikowano

@UP

wow skąd ty takiego PS'a wytrzasnąłeś? :D mój ma 1340 MB :(

chcesz to napisz na gg 6623637 dam ci link do pobierania normalnego albo do torrenta.

żeby nie było problemów z tutkami to radzę ci cs5 używać :) bo do cs5 jest mało tutków (jak dla mnie) a co dopiero na cs3 :]

hevan.png

Kliknij na plusik ;d

Opublikowano

Przecież w tutkach na cs5 różnicy znacznej nie ma...

http://www.mpcforum.pl/forum/365-adobe-photoshop/

Spróbuj chociaż coś odwzorować.A jak nie to pytaj.

hevan.png

Kliknij na plusik ;d

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...