Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Robie Strony Www Na Zamówienie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

www.aron-lolek.tk

KLIKNIJ

 

WITAM !

ZAJMUJE SIĘ TWORZENIE STRON WWW.

ROBIE TO ZA BARDZO NISKIE CENY (WEJDZ NA STRONE ABY OBEJRZEĆ MOJE DOTYCHCZASOWE PROJEKTY)

DANE DO ZAMÓWIENIA ZNAJDZIESZ NA STRONIE :) (robi sie to przez gg)

Robie strony o dowolnej tematyce i wyglądzie (sam powiesz mi co i jak ma być)

STRONY WYKONYWANE SA GŁÓWNIE W JEZYKU HTML ORAZ xHTML z dodatkami php

UWAGA ! DLA PIERWSZEJ OSOBY KTÓRA SIĘ ZGŁOSI (osoba z forum)ROBIE STRONE ZA DARMO ! ABY SIE ZGŁOSIC NAPISZ MI NA GG KTÓRE ZNAJDZIESZ NA MOJEJ STRONIE

Chciałbyś własną strone www ?! ZAPRASZAM

www.aron-lolek.tk

>>KLIKNIJ<<

Opublikowano

Kuźwa, masz portfolio, a nie stać cię na domenę? Co do tego: nie znasz nawet css i php, więc o czym mowa?

nie znasz nawet css i php- skad wiesz ze nie znam php jak na tej mojej stronie wogole go nie uzylem? ZNAWCY [*]

Chciałbyś własną strone www ?! ZAPRASZAM

www.aron-lolek.tk

>>KLIKNIJ<<

Opublikowano

Przykro mi to mówić ale to jest strasznie cienkie. Za złotówkę bym czegoś takiego nie kupił. Tam nawet żadnego cms'a nie ma.

RAsfepN.png
Opublikowano

Bo zauważyłem to przeglądając twoje projekty:

-Brak zaokrąglonych rogów

-Rendery wycinane chyba w paincie

-Brak kontrastu, wszystko się zlewa

-Te forum zagrajmy..... niedość, że na lipnym skrypcie, to jeszcze na jakiejś stronie hostującej te fora bez dostępu do ftp i mysql.

-Do tego opierdalasz się, widziałem dużo literówek, błędów ortograficznych, co jest czystym niedbalstwem.

 

Wyjdź, póki możesz.

Innym razem.

Opublikowano

Zgadzam się z Osamą, strasznie słabe, za darmo bym tego nie wziął, zapewne sam zrobiłbym sobie lepsze, chociaż z grafiką nie mam już styczności ponad 1 rok.

ek0nlf.png
|Postwrriter|ExModMapleStory|
By
Miyoshi.

 

Moze aktywnosc nie powala ale smialo mozna go nazwac wzorem dla nowych userow.Tak

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...