Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Makielskibot (Z Opróżnianiem Koszyka)


Szufla24

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema. Przedstawiam wam chyba jedynego bota który sam opróżnia koszyk :) Obsługa jest bardzo prosta program jest w 6 językach w tym Polski nie powinniście mieć z nim problemu.

Pliki są czyste ale skany i tak są :]

 

Wersja zwykła

Download:

http://www.sendspace.pl/file/1eef4b538a6d3ec7635209a

Skan:

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=b074f873272206f6533d9b5b6627bfccfbf947175f1eca6ad034636eb20efbf1-1303925518

 

Wersja na reloaded

Download:

http://www.sendspace.pl/file/a39f7e77474e3d288c77218

Skan:

http://www.virustotal.com/url-scan/report.html?id=c1693012ec3e7adc2e292b187e6b0961-1303919021

 

To wszystko dziękuję :)

Opublikowano

http://bot.makielski.net/page/download/de/

zjedź niżej i będzie

 

Downloads

Wer nicht weiß, welchen Bot er braucht, kann sich auf der Info Seite informieren.

Web Version

Desktop Version

PHP Version

 

wybierasz deskopt version

 

pobierz to i odpal (ikona to taki czarny potworek) i na górze okna programu masz menu i language. wchodzisz w language i dalej sobie poradzisz :)

Opublikowano

@UP ściągnij jeszcze raz.

jak ja włączam zaloguj to się ścina bot na chwilę i nic się nie dzieje jak się odetnie

@EDIT wersja zwykła działa reloaded nie na warszawie ;p

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

http://bot.makielski.net/page/download/de/

zjedź niżej i będzie

 

Downloads

Wer nicht weiß, welchen Bot er braucht, kann sich auf der Info Seite informieren.

Web Version

Desktop Version

PHP Version

 

wybierasz deskopt version

 

 

 

klikam tak jak jest napisane i mi nie chce się pobrać przerzuca mnie tylko na główną stronę i tyle ;( wie ktoś czemu?

Zrobiłem tak

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

mam pytanie odnośnie tego bota. mam go, jestem zadowolony, ale jak zrobić, żeby działał na wyłączonym kompie ? wiem, że to coś z cron, ale mógłby ktoś opisać to po kolei krok po kroku ?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...