Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Jak Zwiększyć Ilość Ram Naszego Serwera


Gość TheMorteMaster

Rekomendowane odpowiedzi

Gość TheMorteMaster
Opublikowano

Witam, chciałbym wam opisać krok po kroku jak zwiększyć ram na naszym serwerze minecraft.

 

1. Wchodzimy do naszego folderu z pliczkami serwerowymi

2. Nasz pliczek w formacie bat (nim się urochamia serwer) w moim przypadku to CraftBukkit Starter, otwieramy notatnikiem.

3. w 1 linii powinien być taki mały odcinek "Xincgc -Xmx1536M"(przykład mojego serwa) 1536 to ram jaki serwer czerpie.

4. Zmieniamy 1536 na ram jaki chcielibyśmy włożyć w serwer przykład:Xincgc -Xmx2563M.

5. Jeżeli już wybierzemy ram klikamy plik i zapisz.

6. Zamykamy notatnik i odpalamy serwer na naszym ram :)

 

Poradnik napisany w 100% przeze mnie.

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

Jak macie windows xp to więcej niż 1 GB nie ustawicie,Ja mam windows 7 i mam ustawiony serwer na 5 Gb ram a w kompie mam 8 GB.Pozdro

Opublikowano

bo czesc ramu wam zrzeraja przecież programy i jak masz np 4 gb ramu kompa to dasz tylko np 2 lub 3 zależy od ilości programów

za duża sygna RMCF <3

Opublikowano

Dodaj kolorki , powieksz .

Raczej mini tut a nie tut :D

Dla mnie nie przydane bo to znam , lecz dla innych moze tak.

Poradnik ; 7/10

asaprocky_gif-1422823049.gif
XDDD

banner1.png
| PostWriter | ExKidMod Mc | exKidMod CoD | exAdministrator CoD4 Mpcforum | ExMentor |
 

Opublikowano

Mam taki sam problem , mam Ramu 12Gb lecz niemoge dac wiecej na serva niz 1536 ramu (windows7 64bit ) ??

Gość Bartosin
Opublikowano

Zainstalujcie java 7 wersje 32 bitową oraz wersję 64 bitową najlepiej mieć system xp x64 bit mi przy tym wyposażeniu sprzętowym działało wszystko okey i dało rade ustawić dowolną ilość ram

 

Przykład na 2 GB Ram :

 

#!/bin/bash

cd "$(dirname "$0")"

exec java -Xmx2G -Xms2G -jar minecraft_server.jar

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...