Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne]Braki Yang Na Allegro ;] ? O To I RozwiąZanie :)


KochamBlondynki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dziś kupiłem Bratu 19kkk :) Zakupiłem wszystko ok typek pisał mi że muszę czekac dobrze poczekałem 30 min aż do niego napisałem :) a tu oto nasza rozmowa :) Więc się nie dziwić że nie ma prawie nikt yang :)

 

yangv.jpg

Opublikowano

Ciekawe kto jest tym dostawcą, bo nie wierze, że wszyscy kupują od tego samego. :)

Give me some 501s jeans on and roll joints bigger than King Kong's fingers.

~Wiz Khalifa.

Opublikowano

za dużo kont jest zbanowanych za Yangi, teraz kto kupywał yangi a GM się o tym dowiedział gracz po prostu sprzedał tą osobe i zbanował na IP. : ) Oby tak dalej ! Stop INFLACJI :)

Opublikowano

a jednak możliwe , widać że na 100% ktoś z teamu dodał tam swoje 5 groszy , bo GM to też człowiek i życ z czegoś musi , a yangi to był dobry sposób zarobków aż wkońcu doszlo do tego że zaczeli sprzedwać tyle yang , ludzie zaczeli konczyć gre aż w koncu nie było już komu kupować yang , oni zmniejszyli ich cene troche ludzi zostalo ale teraz , maja z tego słaby zarobek , wiele osób i tak skonczyło gre że musieli wprowadzic w regulaminie że postacie od tego do tamtego lv z duża iloscia yang beda banowane

Staram się pomagać w tematach związanymi z grą Metin2 , ponieważ przez lata gry dowiedziałem się bardzo dużo o grze .

Więc jeśli chcesz aby na mojej twarzy pojawiał sie uśmiech , kliknij " Lubie to " mobilizuje mnie to do dalszej pomocy wam ! :)

 

Gram/łem na serverach typu :

- Tiveria

- Balmora

- Metin2.PL s3 ,s4 , s8 , s26

- Metin2.SG 35lv , czytam sobie ku :)

- Metin2.US

- Wiele wiele innych serwerów , wymieniłem te , na których na prawde coś osiągnąłem ponieważ grałem na wielu innych , które po tygodniu niestety padały .

 

Nie znam sie na tworzeniu serverów , lecz mam pomysł na idealny Dedyk , hard ! Który myslę, że by się spodobał :)

 

Jeśli masz jakieś pytanie , pisz smiało na PV :)

 

 

Wyedytowane przez AceBoy

Opublikowano

a jednak możliwe , widać że na 100% ktoś z teamu dodał tam swoje 5 groszy , bo GM to też człowiek i życ z czegoś musi , a yangi to był dobry sposób zarobków aż wkońcu doszlo do tego że zaczeli sprzedwać tyle yang , ludzie zaczeli konczyć gre aż w koncu nie było już komu kupować yang , oni zmniejszyli ich cene troche ludzi zostalo ale teraz , maja z tego słaby zarobek , wiele osób i tak skonczyło gre że musieli wprowadzic w regulaminie że postacie od tego do tamtego lv z duża iloscia yang beda banowane

 

Dla twojej wiadomości konta z dużą ilością yang z małymi lvl już banowane są od dawna jakieś 3-4 lata temu to było jest i będzie..

Opublikowano

oj tam pierdolisz malo co banuja male lvle z przekraczająca budżet na ten lv ....

//Nieregulaminowa sygnaturka.

Opublikowano

@UP

12kkk yang na 7 postaciach miałem, wszystkie 1-5 lvl i żadnej postaci/konta 25lvl+, yangi kupowałem znajomym i po trzech tyg. nie ma bana... Dziwne? ;x


 

Opublikowano

niemozliwe :)

 

Oni kupuja na gold4fast , metin2cc itp od chinskich botow

Powiem ci tyle masz zle zródło informacji. Jednemu uzytkownikowi wypapralem skad oni maja yangi ale nie pamietam juz kto to byl :D

GaimdKk.jpg

 

 

 

Opublikowano

Powód inflacji i dużej ilości yang NAPEWNO SĄ!!! GM-owie i te boty ale skoro od jednego gościa mają to to jest dziwne ... Ciekawe kto nim jest.

Opublikowano

Wszystko zależy od GF to oni dostarczaja yangi i rzadza rynkiem na serwie moze nie podoba im sie to ze tak tanio yangi sa sprzedawane, chyba ccha powrocic do dawnych cen 1kkk=50zl :], a ta cała inflacja to tylko GF moze powstrzymac, ale oni sa pierdolnieci i wola z Was brać kase

TOrCIDA GOrNIK ZABrZE ;]

Opublikowano

Widzę że coraz więcej ludzi zakłada takie tematy. Bo każdy traci pieniądze bo mu yangi nie przyszły. Poczekamy zobaczymy, ja nie dawno zamiawiałem 5kkk i doszło bezproblemowo ciekawe jak jest teraz. Czyli od teraz nie kupuje. :P

Opublikowano

może w końcu będzie koniec ery wysokich cen :D

 

Czytaj co pisałem wszystko dziś wraca do normy ;] ja już dostałem część kasy ;] dziś odbieram następną część ;] Mieli postoje z racji pobanowanych kont botow ;]

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...