Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Wymienie] 3X Konta Na Crossfire Za Jedno Dobre!


Gqonvi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. Chcialbym zamienic 3x moje konta w Crossfire, za jedno dobre także w crossfire ;]

 

Otóż pierwsze konto wygląda tak:

To jest ukryta treść, proszę

 

W skrócie o koncie i broniach:

Na koncie znajdują się dość dobre bronie, czyli:

M4A1 Silver

Ak47 Silver

M16A2

MP5 Adv (20dni)

Dragonuv (7dni)

Anacodna Adv

 

Konto ma złotą belkę, oraz brakuję literki "c" do całkowitego napisu "CrossFire". Na koncie jest wygląd SPOP oraz resztki zp.

 

Drugie konto wygląda tak:

To jest ukryta treść, proszę

 

W skrócie o koncie i broniach:

Bronie jakie znajdziemy na koncie to:

M4A1 Custom

AWM

USP

Desert Eagle

K-2

Winchester

 

Konto ma złotą belkę oraz 3 kreski expa.Na koncie jest wygląd SPOP oraz resztki zp.

 

Trzecie konto wygląda tak:

To jest ukryta treść, proszę

 

W skrócie o koncie i broniach:

Jedyną dobrą bronią jaką znajdziemy na tym koncie jest Kriss Super V!

Oraz MP5 Adv na chyba 30dni... Na koncie jest wygląd SPOP oraz resztki zp.

 

Konta wymienię za jedno dobre konto także na CrossFire, które będzie miało M4A1 Crystal, ale nie koniecznie ;]

Najbardziej mi właśnie zależy na M4A1 Crystal, więc jeżeli ktoś posiada taką broń i jest w stanie się wymienić, to proszę pisać!

 

Oczywiście jeżeli znajdzie się chętny, to wystawiam na ALLEGRO!

 

PS. Proszę o przeniesienie tematu do Black Market, ponieważ nie mogłem go tam napisać. Przepraszam..

FyvzeeY.png

Opublikowano

Jeżeli podasz nick itp, to możliwe iż się wymienię za jedno z moich kont.

FyvzeeY.png

Opublikowano

A wymienisz sie moim kontem "jedno za jedno"

Link do konta:

To jest ukryta treść, proszę

 

Wiem że jest zrąbane ale nie chce mi się już nim grac

Lenovo Legion Slim 5 User
CPU: 
AMD Ryzen™ 7 8845HS GPU: NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 (140W) RAM: 32 GB DDR5 5600 Mhz SSD: GoodRam PX700 1TB + SAMSUNG 970 Evo Plus 1TB 

Opublikowano

Sorki ziom, ale na ogół nie gram G36K i nie lubię tej broni, więc raczej się nie wymienię ;[ Sory

FyvzeeY.png

Opublikowano

Spoko

 

Ja też jej nie lubie

 

Miałem m60

Lenovo Legion Slim 5 User
CPU: 
AMD Ryzen™ 7 8845HS GPU: NVIDIA® GeForce RTX™ 4060 (140W) RAM: 32 GB DDR5 5600 Mhz SSD: GoodRam PX700 1TB + SAMSUNG 970 Evo Plus 1TB 

Opublikowano

Nie ten dzial , nie pisz zeby przeniesc do blackmarketu . Wedlug mnie kazdy uzytkownik ktory robi temat w sprawie sprzedazy/wymiany nie w dziale blackmarket powinien dostac perma , tyle ode mnie

Jak ci brakuje postow to sobie nabij gosciu...

GaimdKk.jpg

 

 

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...