Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Jak Wejsc Na Zamknieta Bete Bez Wersji Pudelkowej?:D!


Nostale

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam niewiem czy działa ale ja jak wpisałem 1 klucz to takie coś mi pisało :

 

Udało ci się zrealizować klucz do Bety!

Twoje konto gry Mythos zostało zapisane na zamknięte testy Beta. Poinformujemy cię drogą e-mailową, gdy twoje konto zostanie dopuszczone do jednego z zamkniętych testów Beta. Prosimy o wyrozumiałość, gdyż uczestnicy tych testów będą do nich dopuszczani w pewnych odstępach czasu, ponieważ nie wszyscy posiadacze klucza do Bety mogą wziąć udział w pierwszym teście.

 

Odrazu mowie niewiem czy działa ale macie Klucze prosto z Facebooka ;D

 

CB3F_nTe6aUvSxV

CB3F_xUXce6Vmr1

CB3F_tNGeUAhRqX

CB3F_1mRFEddqPb

CB3F_kyKRLkJsJA

CB3F_JbJhvqcsRg

CB3F_fJmgUgHzYh

CB3F_9VFs61Pd6q

CB3F_vCnJnaFSSC

CB3F_Xy381Z8V9R

CB3F_mtEvVcTLEP

CB3F_T4JD5sHgpT

CB3F_auZ2kSVNAh

CB3F_7f472ADmmb

CB3F_4RXZuXrmWT

CB3F_hJw94hTMgs

CB3F_77eb4ar4DR

CB3F_L2SVuHdYkU

CB3F_TZm7hX6mpY

CB3F_h91rS1CAHb

CB3F_u9x3YMcZg6

CB3F_fNFtL81zCC

CB3F_6g6aX3h7Pv

CB3F_7neFy5kVPK

CB3F_FbRDNDRmkH

CB3F_DGLWEznquc

CB3F_h1URhF1pSY

CB3F_ztgxAZL7a

Opublikowano

Haha gościu jesteś "Bogiem" to działa ;D

 

Udało ci się zrealizować klucz do Bety!

Twoje konto gry Mythos zostało zapisane na zamknięte testy Beta. Poinformujemy cię drogą e-mailową, gdy twoje konto zostanie dopuszczone do jednego z zamkniętych testów Beta. Prosimy o wyrozumiałość, gdyż uczestnicy tych testów będą do nich dopuszczani w pewnych odstępach czasu, ponieważ nie wszyscy posiadacze klucza do Bety mogą wziąć udział w pierwszym teście.

 

Oczywiście Dostajesz + ;]

Opublikowano

Acha ; < ;DDD A ja się cieszyłam jak dziecko ;DD ;p

 

E to sobie poczekam -,^ aż pudełko mi przyjdzie ; p

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...