Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Xbox360 Call Of Duty Black Ops


komp342

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam mam Cod Black Ops na xbox 360. Mój problem: moge grać na split sreenie z kolegom ale bez botów i nie wiem jak zagrać z botami offline , bez podłączania do neta ( wiem że jakiś patch sie wgrywa na pendriva ale nie wiem co i jak )

 

PROSZE O POMOC :rolleyes:

 

PS: Niepiszcie że się nie da bo miałem już takie odp. Grałem w to u kolegi i wszystko działało

 

____________________________

DAJ - TO NIE BOLI

Opublikowano

Może chodzi o Zombie mod? Jeśli tak to oczywiście gra się na Spilit -Screenie a Waszym zadaniem jest zabicie jak największej liczby zombie, no i.. jak najdłużej utrzymać się przy życiu.:)

sygnakrlik.png

 

 

By Baksiu :D

Opublikowano

Może chodzi o Zombie mod? Jeśli tak to oczywiście gra się na Spilit -Screenie a Waszym zadaniem jest zabicie jak największej liczby zombie, no i.. jak najdłużej utrzymać się przy życiu.:)

 

Źle zrozumiałeś.

Chodzi o Combat Training tylko, że offline. (boty)

 

@Top

 

Sporo jest z tym kombinacji...

Filmik instruktażowy:

 

http://www.youtube.com/watch?v=qmwBcf9Lrtw

 

lub

 

http://www.youtube.com/watch?v=WmnzXZDZZso

Opublikowano

poprostu wejdz w local / nie wybieraj private math poprostu wes split screen :) i w game options bedziesz mial Enemies i wybierasz ile ci pasi xD 9 jest max

169048.jpg
Opublikowano

poprostu wejdz w local / nie wybieraj private math poprostu wes split screen :) i w game options bedziesz mial Enemies i wybierasz ile ci pasi xD 9 jest max

ale ja mam COD Black Ops zciągnietę i przerubke xoboxa i tego nie ma ale jest taki path

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...