Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Za Cholere Nie Mogę Odblokować Portów W Netii!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema all!

Mam netie router + modem pirelli A223G.

Ip dynamiczne - zewnętrzne(tak jak w neostradzie...).

Mam cholerne problem z odblokowaniem portów do każdego rodzaju gier!

Do metin2 - na http://www.canyouseeme.org/ pisze, że zablokowane, mogę wchodzić tylko na wewnętrzne ip.

Do CS - w "Przekierowanie portów" wybieram grę CS i mogę wejść jedynie na wewnętrzne ip.

Dzwoniłem do netii, to facetka powiedziała, że ip publiczne(dynamiczne).

Szczegóły podam na gg - ufam, że ktoś udzieli mi pomocy, jak ja udzielam się w swoich tutorialach.

Pisać pomysły tutaj, albo na gg:

23136980

Z góry thx.

Pasjonat
Opublikowano

a jaki masz router? może to wina routera. nie wiem, strzelam. Też mam netie i nie mam problemów z portami.

 

 

@edit.

 

wejdź na tą stronę, poszukaj swojego routera tam jest instrukcja.

 

To jest ukryta treść, proszę

Opublikowano

Zrób tak, wejdź w panel sterowania>połączenia sieciowe>włącz swoje połączenie>obsługa>wklej bramę dymyślną do przeglądarki(adres)>poprosi cię o dane> zazwyczaj są to

Uzytkownik: root

Hasło: 123456, admin

 

I tma odblokuj sobie porty, jeśli nie da rady z passami dzwoń do nich i spytaj jakie są dane lub poszukaj w sieci pod nazwą twojego routera

Opublikowano

Zrób tak, wejdź w panel sterowania>połączenia sieciowe>włącz swoje połączenie>obsługa>wklej bramę dymyślną do przeglądarki(adres)>poprosi cię o dane> zazwyczaj są to

Uzytkownik: root

Hasło: 123456, admin

 

I tma odblokuj sobie porty, jeśli nie da rady z passami dzwoń do nich i spytaj jakie są dane lub poszukaj w sieci pod nazwą twojego routera

Ja mam w7

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...