Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam] Doświadczeni W Serwach Hamachi Piszcie!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Założyłem swój serwer hamachi i jest wszystko ok. Tylko pojawia się problem dot. wejścia na niego przez inne osoby. Ja mogę wchodzić normalnie bez żadnych problemów.

Lecz, gdy inni chcą wejść podczas logowania pisze Błąd połączenia się z serwerem. Oczywiście mam włączony virtual pc, hamachi i port map.

(Mi się wydaje, że to jest coś z portami ale nie wiem co).

 

 

A drugi problem jest taki, że chciałem edytować handlarzy. I z handlarzem bronią jest wszystko ok, lecz gdy z edytowałem handlarza zbroją to jest pusty, gdy się do niego wchodzi.

 

 

 

 

 

Proszę o pomoc doświadczonych ludzi. Piszcie na gg: 21782142.

Polecą plusy!!!!

Opublikowano

@spat Ty chyba tylko nazwe tamatu przeczytales ;d otwieram.

 

@top

 

 

Problem 1: A sa w sieci hamachi? Jaka koncowka na spol? 100 czy normalna? Powinno im zadzialac jak beda mieli 100

 

Problem 2: Dodales za duzo itemkow do handlarza. Usun troche i wszystko bedzie ok

;)

Opublikowano

@UP Inni użytkownicy mają mieć spol z normalną końcówką.

 

A co do handlarza: Musiałeś wpisać gdzieś złe id, lub dodałeś za dużo przedmiotów tak jak up mowił.

ex

Opublikowano

sys tak jak powinien być...

1384891713-U294848.png


Robię strony WWW, fora i inne! Jak chcesz coś tego typu pisz na skype lub na pw (skype: bazyli1235)

Opublikowano

Heh ja niestety mialem tak samo... nic nie wymyslilem i dalem sobie spokoj z tymi serwerami. ;/ No chyba ze kiedys znajde rozwiazanie.

Opublikowano

Skoro portmap i sysinstall mam dobrze to raczej coś jest z hamachi :/

 

hama_hnxspap.jpg

 

To się dzieje jak klikam 2x lewym na członka mojej sieci.

Opublikowano

@UP Widzisz on pinguje osobe ( w tym wypadku mnie) i nic sie nie dzieje. Sygnał nie dociera do mnie. Przykład z innej sieci (innego servera):

1303818891.jpg

ex

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...