Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Pytanie]Co MyśLisz O Layoucie?


Whoa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

bez zbędnych ceregieli spytam:

Co sądzicie o tym layoucie strony serwera?

 

http://szpyta.pl/mt2/

 

Od razu zaznaczam, że zamierzam zmienić te zakładki u góry, no i oczywiście,

gdy już będą jakieś informacje o serwerze - jakoś je ładnie zrobić :>

Także ten

Opublikowano

Tak tak zakładki to priorytet, po prostu na razie już mi się nie chce :D

Inny kolor nie będzie pasował do tła, a mi zależy na tej "mroczności" :P.

Także ten

Opublikowano (edytowane)

Zakładki na górze oraz po boku zmień na bardziej ciemne/ bardziej niebieskawe ^^. Tak ogólnie to "lay" mi się podoba, lecz się nie znam na layoutach :D.

 

@Chacku Czak

"Nic dodać, nic ująć"... napisałem posta, aby sobie zaspamić... -.- .

Edytowane przez Red Wolf

hih_by_deyroshu-d64eldi.png

@kiedyś Red Wolf 

Opublikowano

Coż, napewno do metina (walki, wojen, bestii, broni i takie tam) nie pasują jakieś karteczki :O

 

Zmień zakładki na jakiś pergamin, nadpalony, ubrudzony plamkami krwi lub coś takiego, a boczne menu coś na kształt zwoju z takimi samymi dodatkami jak zakladki na gorze

167161466687770313241.png

Opublikowano

CrevaN - dlaczego każda strona serwera Metin2 musi przypominać pergamin, zwój?

Mimo to dzięki za opinię, po to jest ten temat.

 

Red Wolf - wiem o tym, kombinuję ciągle jakby tu dalszą część nogi mu dokleić nie rozwalając tabelek :)

Także ten

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...