Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

HELP

 

Witam od kilku godzin, mam problem z grą a dokładnie Błąd Podczas Łączenia z Serverem zrobiło się to od przypadkowego zablokowania klawisza ENTER na początku nie wiedziałem, że to od tego ale zrobiłem taką próbę na innym servie i tez potem nie mogłem się połączyć reinstalka nic nie dała HELP co zrobić????? InnE servy działają.

Jeśli Wszystko Działa Daj PLUSA

 

 

[Tut] New Easymetin2 Na Hsiii

http://www.mpcforum.pl/topic/212977-tut-new-easymetin2-na-hsiii/page__p__1439264#entry1439264

 

Nowy Dmghack Pod EM2 na HS3

http://www.mpcforum.pl/topic/213196-nowy-dmghack-pod-moje-em2/page__p__1440761#entry1440761

 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Czy nie mozesz sie zalogowac na polski Metin2? Czy to dotyczy jakiegos Priv'a?

 

ja tez mialem (mam) taki problem ...

 

Opisz jak wyglada

 

Pozdrawiam

_____________________________________________________________________________________________

Daj plus.gif

Opublikowano

Na Metin2PL no po-prostu robiłem loga z jajkami i zablokował mi się po wpisaniu hasła ENTER po czym migotało okno to po wpisaniu hasła. I wtedy pojawił się problem z Tym Błędem Podczas Łączenia nie wiedziałem że to od tego ENTERA ale sprawdziłem na serwerze SYRIUSZ i trzymałem enter i ten sam błąd zrobił się na SYRKU a za to inne serwy działają reinstalke robiłem teraz ściągam nowego metka zobaczymy może to coś da.

Jeśli Wszystko Działa Daj PLUSA

 

 

[Tut] New Easymetin2 Na Hsiii

http://www.mpcforum.pl/topic/212977-tut-new-easymetin2-na-hsiii/page__p__1439264#entry1439264

 

Nowy Dmghack Pod EM2 na HS3

http://www.mpcforum.pl/topic/213196-nowy-dmghack-pod-moje-em2/page__p__1440761#entry1440761

 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

ok zrobione reinstal metka w nowe miejsce i wszystko działa

Jeśli Wszystko Działa Daj PLUSA

 

 

[Tut] New Easymetin2 Na Hsiii

http://www.mpcforum.pl/topic/212977-tut-new-easymetin2-na-hsiii/page__p__1439264#entry1439264

 

Nowy Dmghack Pod EM2 na HS3

http://www.mpcforum.pl/topic/213196-nowy-dmghack-pod-moje-em2/page__p__1440761#entry1440761

 

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...