Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Szukam]Pliki Z Respem Zoombie W Oazie I M3


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pamieta ktos jak sie nazywaly i czyje byly pliki (chyba ktorys z gotowcow)...

 

na terenach gildii m3 i w na pustyni (oaza napewno ) byly zmienione respy na zombie lub cos w tym stylu.

 

Ostatnio gdzies je widzialem ale za chiny znalesc nie moge w zaden sposób ,probowalem przez google ,przez wyszukiwarke forum ale bez skutku.

 

Wydawalo mi sie ze dodalem sobie do zakladek ale najwyrazniej nie zrobilem tego ;p

 

bede wdzieczny za info jak je znalesc;)..moze ktos pamieta ktore to pliczki;)

 

Z gory dzieki za odp.;)

Sygna Poszla na spacer. wiosne mamy ;)

Znawca
Opublikowano

Chodzi Ci pewnie o pliki DurableMT2 ale zostały te pliki usunięte.Właścicielem plików jest GraczMetin2 :P

Opublikowano

Dzieki wielkie to mi wystarczy ;d Wlascicielem chyba nie jest ...bo chyba nie kupil tych plikow z prawami do nich itp...on je tylko zedytowal(bynajmiej takie jest moje zdanie)

 

dlatego nie moglem ich znalesc;)

Sygna Poszla na spacer. wiosne mamy ;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...