Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Swiecenie Sie Królewskich Hwangów


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema

 

Gram na pewnym serwie na którym są królewskie hwangi ale ich sie nie robi na +1+2+3....+9 .

 

Wie ktoś jak zrobić zeby sie swieciły tak jak na +9 swieci sie tylko dla wojownika dla pozostałych postaci nie

Mają one takie ID

To jest ukryta treść, proszę

 

 

Nie piszcie tak jak ten user bo to nic nie da każde bedzie miało taki sam ID ;d

To jest ukryta treść, proszę

 

Z góry Dzieki Za pomoc? daje plusiki

 

Zrobiłem gafe w nazwie posta :)

1ookicnnr63ubr0bhdv.png
Opublikowano
Nie piszcie tak jak ten user bo to nic nie da każde bedzie miało taki sam ID ;d

Zostawię to bez komentarza.

Jeżeli pomyślisz trochę to zauważysz że w każdym momencie można zmienić sobie id...

"11979" Tego nie cza zmieniać.

"11981" na "11989"

"11980"Ninja na "11999"

"11982"Szaman na "11899"

 

I musi mieć to samo id? Nooo teraz tylko cza pomyśleć jak zrobić żeby to działało ;)

A więc musisz zmienić pliki .mse bodajże. One się znajdują w root.

Też item list musisz pozmieniać. Jeżeli nie chcesz chaosu zrobić to pozmieniasz do tego id w icon ;)

korneleknew.png

Opublikowano

Ok Sorry Ale Nie Doceniłem Cię

Ale zrobiłem tak jak napisałeś i dalej się nie swieci a ID 11899 to staleczka dla shamana więc dałem inne .

Może mi nie działa bo nie edytowałem .mse ale nie wiem co dokladnie mam edytować ;/;/;/

1ookicnnr63ubr0bhdv.png
Opublikowano

dodanie swiecenia robic sie w ITEM_PROTO clientowym tylko nie wiem dokladnie ktora kolumna (nie jestem u siebie :D) jak zobacze to edytne posta i ci powiem dokladnie

e86c95eca9624c5e99b70c4a91cbe73f.0.gif

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...