Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomocy]Aktywacja Konta Po Zmianie Pasow.


SkrenCior

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zmienilem ostatnio pasy do konta, ale nie moge nic kupic w marketplace, bo pisze ze musze aktywowac konto. Dodam, ze zaden link aktywacyjny do mnie nie przyszedl. Co moge zrobic?

Sh00t4you_eune_121_1_logo.png

Opublikowano

najlepiej dochodzi na o2 bo ja wyslalem na wp to czekalem okolo 2tygodnie zrobilem na o2 i odrazu . ;] zbieram + daj za free ^ , ^

100 postów [x]

150 postów [x]

200 postów [-]

250 postów [-]

300 postów [-]

Opublikowano

Ja bym polecał na google bo portale typu o2, onet, wp itd. są portalami polskimi a google jest portalem między narodowym. Ja jestem zadowolony każda wiadomość od razu do mnie przychodzi.

 

 

Jeżeli pomogłem daj +

"Jesteśmy ludźmi, bo popełniamy błędy i na nich się uczymy."

Opublikowano

Czekać, czekać i jeszcze raz czekać. Następnym razem zakładaj poczty pod adresami, które podałem niżej, a będziesz miał gwarantowaną szybką dostarczalność wiadomość od sieci '.com' Równie dobrze mogłeś poczytać poradniki itp, a nie doszłoby do takiego tematu.

 

- lista polecanych przeze mnie e-maili

e-maile na które wiadomośći od GF dochodzą wciągu sekundy, to:

polskie - onet.pl; o2.pl

międzynarodowe - hotmail.com; gmail.com

"Alea iacta est!"

Opublikowano

@UP Racja, ja mam na onecia i wszystko dosłownie wszystko z GF dochodzi

 

@Topic poczekaj, a jak nie przyjdzie to zmień e-maila

NU94p9A.gif


Wracam..


Opublikowano

Na link kiedyś czekałem tydzień. A potem wysłałem ticka ; ) po 2 dniach hulałem na full weptionasch ;>

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...