Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Kilka Pytań.O Serwerze No-Hamachi-Karta Lobmack


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,mam zamiar postawić serwer No hamachi(Na karcie lobmack czy jakoś tak)Jest to dla mnie poważna sprawa.

 

temat prawdopodobnie w złym dziele,no ale trudno.

 

A więc tak zacznijmy od tego,że krok po kroku powiecie mi co i jak.Jak postawić serwer co z tymi portami i tak dalej bo tego nie rozumiem.

Teraz proste pytania dla lepszych mózgowców,Wojtek Bambusek,sharer susnhi itp

1.Czy na tej puszcze pójdzie serwer;]?? SS mojej puszki,nie wiem czy to router czy modem. ss:

To jest ukryta treść, proszę

 

2.Oto moje ip z moich wyników wynika=P Że mam dobre ip na taki serwer,moje ip ss:

To jest ukryta treść, proszę

 

3.Prosiłbym o powiedzenie czy bd mógł postawić go na 2k10,zależy mi na nich.(Proszę o podanie linku do tematu z polskimi questami na 2k10,item proto i mob to pestka;d)

 

4.Co zrobić z tymi całymi portami żeby kolega mógł grać;]Chciałbym bardziej przez port mapa.

 

I prosiłbym o podanie wszystkich lepszych informacjach na tek karcie;]

 

Miło by było jak byście mi pomogli:)

 

Pozdrawiam.

1355920968-U274371.jpg

 

Obiecanki Cacanki z 2008 roku

:D

Opublikowano

Pierwsze - Ip nie ma nic do stawiania serwa

Drugie - Masz neta z vectry , masz zamiar stawiac server, odlacz 1 maszyne. bo masz podlaczone 2 przez ethernet. to "pudlo" wedlug ciebie - to router. Thomson TCW750-4

Trzecie - Wpisz u wujka google "Jak postawić server no-hamachi" i masz.

1318193140-U391680.png

 

Zbieram minusiki:)

Opublikowano

Czyli wychodzi na to że mogę postawić serwer no ip.

 

Czekam na dalsze wypowiedzi..

1355920968-U274371.jpg

 

Obiecanki Cacanki z 2008 roku

:D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...