Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Poradnik] Jak Poprawnie Zainstalować, Uruchomić Fishbota Od Erpel'A (M2Fish 3.0.7 By .Erpel)


demolkax1

Przydał się mój pierwszy tutek?  

5 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Przyda? si??


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema to mój pierwszy poradnik więc proszę o wyrozumiałość.

 

W tym poradniku chciałbym Wam drogim użytkownikom przedstawić jak poprawnie zainstalować, uruchomić Fishbota od Erpel'a (M2Fish 3.0.7 by .Erpel). Pokaże także jak poprawnie zablokować hshielda aby do słodkich snów przy włączonym fishbocie nie wdarły się koszmary o banie, straconych Yang, Małż, Pereł i wielu, wielu innych rzeczach.

 

Okey będziemy potrzebować:

 

Paczka Exp Dla MPC od Emilo16:

http://www.speedyshare.com/files/28128190/paczka_exp_dla_mpc_od_emilo16.rar

 

COMODO firewall:

http://www.programosy.pl/program,comodo-firewall.html

 

Lock:

http://www.speedyshare.com/files/28092870/lock.rar

 

Metin2:

http://www.metin2.pl/main/download

 

M2Fish 3.0.7 by .Erpel:

http://www.mediafire.com/?ancnwcg77w4ti6b

 

 

A wszystko przedstawię na filmiku:

 

z

Opublikowano

Po pierwsze nazwa tematu powinna wyglądać tak: [Tutorial]Poprawna instalacja oraz uruchomienie Fishbota by Erpel 3.07 A nie rozpisujesz się na nie wiadomo ilu słów.Po drugie blokowanie HS jest "tematem pobocznym" więc nie musisz dawać o nim informacji w nazwie tamu czy jego opisie.Po 3 linki powinny być w tak zwanym "code" No i po czwarte można powiedzieć,że skopiowałeś poradnik z tego tematu:

http://www.mpcforum.pl/topic/276539-tutorialblokowanie-hs/page__p__1908796__hl__blokowanie__fromsearch__1#entry1908796

Opublikowano

Po pierwsze nazwa tematu powinna wyglądać tak: [Tutorial]Poprawna instalacja oraz uruchomienie Fishbota by Erpel 3.07 A nie rozpisujesz się na nie wiadomo ilu słów.Po drugie blokowanie HS jest "tematem pobocznym" więc nie musisz dawać o nim informacji w nazwie tamu czy jego opisie.Po 3 linki powinny być w tak zwanym "code" No i po czwarte można powiedzieć,że skopiowałeś poradnik z tego tematu:

http://www.mpcforum.pl/topic/276539-tutorialblokowanie-hs/page__p__1908796__hl__blokowanie__fromsearch__1#entry1908796

 

 

Lol, przecież mówię że to jest mój pierwszy poradnik i też prosiłem o wyrozumiałość. Nic nie kopiowałem, sam go napisałem, rozumiem jest coś do poprawienia no ale chyba nie jest aż tak tragicznie jak na pierwszy raz.

z

Opublikowano

Lol, przecież mówię że to jest mój pierwszy poradnik i też prosiłem o wyrozumiałość. Nic nie kopiowałem, sam go napisałem, rozumiem jest coś do poprawienia no ale chyba nie jest aż tak tragicznie jak na pierwszy raz.

Nie no ja przecież nie mówię,że jest jako strasznie źle.tylko po prostu mówię co jest nie tak z uwagi na to,że jest to forum o dość zaostrzonych zasadach i pewne nie jako "normy" muszą być zachowane.No a co do tego "kopiowania" to jednak chyba zaczerpnąłeś pomysł z tego poradnika,który podałem ;x Bo wiesz, dziwne by było to,że dwie osoby wpadły by na identyczny pomysł na zablokowanie HS.Używając tych samych programów itd.

Opublikowano

Nie no ja przecież nie mówię,że jest jako strasznie źle.tylko po prostu mówię co jest nie tak z uwagi na to,że jest to forum o dość zaostrzonych zasadach i pewne nie jako "normy" muszą być zachowane.No a co do tego "kopiowania" to jednak chyba zaczerpnąłeś pomysł z tego poradnika,który podałem ;x Bo wiesz, dziwne by było to,że dwie osoby wpadły by na identyczny pomysł na zablokowanie HS.Używając tych samych programów itd.

 

 

Wiesz, dzięki za te uwagi na prawdę się przydadzą, a co do metody blokowania HS widziałem ją gdzieś na filmiku z tego tutka na pewno nie brałem. Postanowiłem nagrać jak zablokować bo nie spotkałem jeszcze tutaj na forum tego filmiku.

z

Opublikowano

OK zrobiłem opcje ,,code", ale nie wiem w czym ona jest wygodniejsza i lepsza, moim zdaniem tylko lepiej wygląda. Bo tutaj trzeba kopiować, a jak masz w odnośniku to tylko klikasz i strona załadowana.

z

Opublikowano

Poradnik napewno się przyda początkującym.

1315137143-U173186.png

 

"Ludzie mówią, że jestem pijakiem, chodnikowym równym chłopakiem..."

"Ale ja mam w sobie mordercę, wojownika, chcę zjeść Twoje serce..."

Opublikowano

Blokowanie anhrpt.exe i hslogmgr.exe nic nie daje.

 

 

hslogmgr.exe-Tworzy logi

anhrpt.exe- wysyla logi ale tylko wtedy kiedy my to zrobimy.

 

 

Metin2client.bin odpowiada za hs

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...