Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Prezentacja]Nowy Kanał Na Youtube Darxd&Ciap3K


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich serdecznie!

 

Pamiętacie takie budowle jak stadion? Oraz niedokończona jeszcze hala? Tak? Właśnie dziś ruszamy z oficjalnym kanałem na serwisie YouTube o nazwie "Minecraft Bydgoszcz".

 

Zachęcamy wszystkich do pomocy w rozwoju tego kanału.

 

Jak mogę pomóc?

Na pewno poprzez dawanie subskrypcji oraz komentowanie filmików, zapraszamy także wszystkich do swoich znajomych.

 

Co będę miał z tego jak pomogę?

Oczywiście save wszystkich naszych budowli. (Póki co rozwijamy się) Będą także konkursy z miłymi nagrodami.

Jaka jest tematyka filmów?

No na pewno prezentacje naszych budowli, wraz z komentarzem głosowym (który pojawi się w kolejnych produkcjach), przewidujemy także konkursy.

 

Prosimy wszystkich, którym podobały się nasze prace o danie tego jednego symbolicznego subka, naprawdę wiele to nam pomoże, a początki są najgorsze ;)

 

Dziś oficjalny start kanału!

Adres: www.youtube.com/user/MinecraftBydgoszcz

Lub KLIK

 

Oczywiście również w tym temacie chciałbym wam zaprezentować nasze najnowsze dzieło, a mianowicie "Prace nad budową hali" (z góry przepraszam za Caps Locka w filmie ale na tym własnie klawiszu mam ustawione nagrywanie)

Oto filmik:

lekkie lagi sa spowodowane ściąganiem filmów

 

 

Uwaga Uwaga!

W związku z otwarciem kanału, poszukujemy kreatywnych osób (lub osoby) do tworzenia dla nas filmików typu "Prace nad ..."

Dana osoba dostanie możliwość wejścia na nasz serwer i co jakiś czas (po 1 filmik z pracy na 1 budowę) będzie nakręcała postępy z naszej pracy, następnie będzie je umieszczać na nasz kanał (udostępnimy jej wejście tam)

Ważne: Osoba ta będzie w wyznaczonym przez nas czasie wchodzić na serwer i kręcić ten filmik, lub po wcześniejszym ugadaniu się.

Dana osoba nie uczestniczy w budowie obiektów ale tylko w kwestiach multimedialnych.

Poszukujemy osób które opanowały w stopniu przynajmniej średnim znajomość nad frapsem i Sony Movie Vegas studio lub Windows Movie Maker (mogą tez byc inne)

Chętni pisać na PW lub GG: 6680144

 

Naprawdę i TY możesz nam pomóc swoimi komentarzami i subskrypcjami ! Z góry dziękujemy :)

1xbQbvo.png

 

"Znalazłem w sobie radość wynikającą  ze świadomości, że chcę wałczyć" - Witold Pilecki

Opublikowano

No co ty.. jak ktoś będzie miły, to czemu niby miałby z nami nie grać? xD Każdy kwadrat się przyda...

 

Eee... To adix112 sponsoruje konkursy ;d

Opublikowano

w sumie racja.

 

Jestem gotów na sponsoring! ; -)

1xbQbvo.png

 

"Znalazłem w sobie radość wynikającą  ze świadomości, że chcę wałczyć" - Witold Pilecki

Opublikowano

Staramy się. Heh póki co jakoś nam to idzie.

 

Zapraszam jeszcze raz serdecznie na nasz kanał :)

1xbQbvo.png

 

"Znalazłem w sobie radość wynikającą  ze świadomości, że chcę wałczyć" - Witold Pilecki

Opublikowano

@refresz

 

Nowe info:

 

Niedługo oficjalne video z prezentacji hali

1xbQbvo.png

 

"Znalazłem w sobie radość wynikającą  ze świadomości, że chcę wałczyć" - Witold Pilecki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...