Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Czy Xxwiśniaplxx Może Zostać Kidmoderatorem


wojowniczek1mt

xxWiśniaPLxx może zostać kidmoderatorem???  

32 użytkowników zagłosowało

  1. 1. xxWi?niaPLxx mo?e zosta? kidmoderatorem???


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chciałem się zwrócić do was o głosowanie w ankiecie czy xxWiśniaPLxx może zostać kidmoderatorem ponieważ pomaga ludziom , ma dla nich dużo czasu , rozdaje im różne rzeczy!!!

Złożył już podanie na kidmoderatora i zwracam się też do Adminów i Moderatorów o takie same zagłosowanie...

Ja na niego będę głosował ponieważ wspomógł mi bardzo dużo.

65994253024037513199.png

sygna max 800 x 200

Opublikowano

Nie NIE NIE! Już wolałbym żeby menester wrócił niż on dostał kida.. Zachowuje się jak 12 latek którym jest a jego teksty są tak dołujące.Już żul spod mostu ma lepsze teksty.

11cc1be4064edda5addd6e1.png
Opublikowano

Zalosni jestescie.

Daje Wam kase, bo ma duzo z xraya, a Wy teraz chcecie mu dać kidmoda? może od razu admina , co ?

To zwykły spamer. Cały czas nawija o gothicu na chacie.

Jestem na wielkie NIE

Opublikowano

Nic do niego nie mam. Spamuje o Gothicu? Po prostu buduje Khorinis i potrzebuje materiałów.

To niech spierdala na jakieś forum o gothicu, chat do tego nie służy.

Cały czas to albo jakiś durny event typu "zgadnij jak mam na imie to dostaniesz XXX euro".

 

@Wisnia.

Na X-Rayu (jak już chyba pisałem), 1,8kk da się zdobyć w góra 4 dni.

Gdybym go miał, wbiłbym się na topkę szybciej niż myślisz ;s

Zresztą... coś łatwo Ci przychodzą te diamenty i kasa, którą też w łatwy sposób rozdajesz.

 

Jak ma być ktoś nowym kidmodem to tylko xFredi.

Opublikowano

A ja jestem na TAK.

Wisnia bardzo często gra na serwerze przy czym ciągle widzę, że wspomaga nowych pieniędzmi np. na małego cuba..

Rozwija też serwer przy rozbudowie swoich pomysłów na miasta.

Opublikowano

A ja jestem na TAK.

Wisnia bardzo często gra na serwerze przy czym ciągle widzę, że wspomaga nowych pieniędzmi np. na małego cuba..

Rozwija też serwer przy rozbudowie swoich pomysłów na miasta.

Wiesz, 5k to nie duży wydatek, a tym bardziej dla kogoś kto od rana na x-rayu siedzi w kopalni, a wieczorem bawi się w eventy.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...