Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam . Gram w Minecrafta od 4 godzin i mam pytanie .

Czy mógł by mi ktoś pomóc zrobić tak aby działały mi haxy ?

Wczoraj z tym walczyłem i tak i tak nie działają ...

Z góry dziękuję ; ]

9368_gold.png

Opublikowano

Ale o co Ci dokładnie chodzi .Jakie haxy masz na myśli? Można też zainstalować mody które uprzyjemniją gre

Opublikowano

Ściągnij XRAYA ! ( Rentgen ziemi ;d widzisz surowce typu diament, lava itp. )

 

 

NIEE POLEECAM !! GRA TRACI SENS !!

 

 

Możesz też pobrać TooManyItems ! Wszystkie rzeczy jakie chcesz masz w eq.. .diam itp.

+

Opublikowano

Ściągnij aplikacje Clock Control, ustaw speed na 100x i graj.

 

Co mi to da ?

Ogólnie wczoraj gadałem z kolegą to pokazywał mi hacka w którym klikam sobie na co chce i to mam .

Obecnie mam tego hacka lecz nie działa mi nie wiem o co chodzi ....

9368_gold.png

Opublikowano

w jakim sensie nie działa ? próbujesz odpalić ?

jeżeli chcesz żeby ci działo, musisz wgrać te mody

 

otwórz %appdata%-->.minecraft-->bin , następnie otwórz minecraft,jar winrar'em i skopiuj pliki które ściągałeś (pliki z archiwum) i usuwasz folder META-INF

Opublikowano

w jakim sensie nie działa ? próbujesz odpalić ?

jeżeli chcesz żeby ci działo, musisz wgrać te mody

 

otwórz %appdata%-->.minecraft-->bin , następnie otwórz minecraft,jar winrar'em i skopiuj pliki które ściągałeś (pliki z archiwum) i usuwasz folder META-INF

 

Zrobiłem jak mówiłeś i nadal lipa ...

Może coś trzeba kliknąć aby to się pokazało podczas gry ?

9368_gold.png

Opublikowano

Zapraszam cię do lektur :D

To jest ukryta treść, proszę

modloader

 

To jest ukryta treść, proszę

edytor ekwipunku

 

+usuwasz META-INF ale to już kolega pisał

 

Ekwipunek standardowo na e otwierasz i z prawej strony wybierasz bajery.

 

@EDIT:

Druga opcja to MCedit ;x jak nie potrafisz editora wgrać to stwórz sobie surowce na powierzchni tym właśnie programem ;x

 

Jeszcze jedno... Jeśli zaczniesz się tak bawić to gra ci się znudzi szybciej niż ci się wydaje ;/

Opublikowano

Zapraszam cię do lektur :D

To jest ukryta treść, proszę

modloader

 

To jest ukryta treść, proszę

edytor ekwipunku

 

+usuwasz META-INF ale to już kolega pisał

 

Ekwipunek standardowo na e otwierasz i z prawej strony wybierasz bajery.

 

@EDIT:

Druga opcja to MCedit ;x jak nie potrafisz editora wgrać to stwórz sobie surowce na powierzchni tym właśnie programem ;x

 

Mam wersje Gry 1.5_01 to mod loader 1.4_01 raczej nie będzie działał ; /

9368_gold.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...