Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny][Vps] 0 Lag [Nwl] Minecraft Inżynieria Extremalna.


Optims Prim

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapraszam na serwer Inżynieria eXtremalna.

-IP: m.luksor111.pl

-White List:Nie

-Moby:Tak

-Zwierzęta:Tak

-Sloty:32

-Hamachi: Oczywiście że nie...

-Waluta serwera:Tak (nie napisałem nazwy jak wbijecie to zobaczycie jak się nazywa )

-Tylko dla graczy z kontem premium (mniejsze lagi).

-Mapa została dopiero stworzona na nowo, ponieważ kopalnie były przekopane wzdłuż i wszerz.

-Admini sa często online więc serwer ogarnięty. Po wybudowaniu schronienia prosimy o cuboida.

-Sklepy skupów i sprzedaży.

-Strona serwera http://ie.luksor111.pl/

-Gracze z wersją minecrafta 1.5 (po patchu) niech pobiorą program za strony http://dl.dropbox.co...patcher_1.4.exe zmniejszy od patcha 1.5 do 1.4 gdyż serwer będzie działać na wersji 1.4 jeszcze z 2-3 dni.

-Dużo wgranych pluginów ale niestety nie jestem wstanie ich wymienic...

Ogólnie POLECAM i ZAPRASZAM

Opublikowano

Odpowiem odrazu na 2 pytania . 1. Serwer jest tylko only premium nie masz nie wejdziesz. Ogólnie jest blokada na nick Player.

2. Jest 1.4 jeśli nie działa link sprawdzilem coś wysiadło wejdz na strone http://ie.luksor111.pl/ i pierwszy post na głównej pisze Patcher do 1.4_01! i zacznie się pobierać.

Opublikowano

Zaraz wbije jak ogarne Internal client error mam routera Wi-fi ZTE zxv10 w300.

98% młodzieży słucha hip-hopu, techno, rap'u, jeśli jesteś wśród tych 2%, którzy są normalni wstaw to do swojej sygnatury.

(nie słucham żadnej muzyki.)

beta-p10.png

BÓG

----|

----v

destro10.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...