Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwalny][Rekrutacja+Zapowiedź] Relania Nowy Świat!


Samuel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Serdecznie!

 

Nazywam się Sayet ,chciałbym przekazać wam informacje o powstawaniu nowego serwera MineCraft.

 

 

ziombel.png

 

A więc na naszej stronie są informacje na temat rekrutacji do zespołu przy pracy w serwerze MineCraft ,oczywiscie miły kontakt ,wszystko razem uzgadniamy ,najwazniejsza komunikacja głosowa.

 

 

A teraz kilka słów na temat serwera -

A więć będzie on działać pod najnowszą wersję MineCrafta wraz z modem Bukkit i wieloma pluginami ,które są opisane (lub doperio będą po fazach testowych) na naszej stronie.

 

Wprowadzamy też wiele swoich innowacji ,np. system spółek budowlanych - o co chodzi?

Chodzi oto iż na początku dostajesz swoją działke możesz wybudować sobie hacientę ,lecz by uczestniczyć w życiu budowlanym serwera i miasta ,czyli budować rózne koscioły ,areny itp.

musisz znależ 3 osoby lub więcej i napisać na forum podanie o założenie spółki budowlanej ,podanie planu budowniczego itp. takie spółki będą mieć darmową dostawę surowców oraz sprzętu. Wzór podania będzie opisany na forum (forum w budowie - faza testów)

Dodamy też wiele innych ciekawych dodatkow które umilą nam działanie.

Zapraszam na xxx i na zapoznanie się z naszą ofertą!

 

 

Czyli tak reansomując projekt jest rozwijany w bardzo szybkim tempie ,stawiamy na profesjonalizm, i jakość usług.

Posługujemy się bardzo rozwiniętym sprzętem co będzie niwelować w najmniejszym stopniu lagi ,freezy czy też crash'e które będą występować strasznie rzadko.

Bez żadnych hamaczich i innych pierdół co tylko udawają wirutalną sieć - proste IP ,nie potrzeba nawet premium.

Dla tych zielonych dodamy (możliwe że jeszcze dzisiaj) poradnik dla osób bez premium jak sciągnąć i połączyć się z naszym serwerem.

Liczymy też na grę Fair Play - dzięki czemu potępiamy róznego typu używaczy Xray , Cheatów i innych rzeczy zakłucających regulaminową gre.

Wieć dodatkowo mamy wgarne zabezpieczenia ,które nie tylko blokują używanie róznych "rentgenów" oraz cheatów ,ale dodatkowo banują na okres godzin 12.

Na dzien dzisiejszy potrzebujemy : Testerów , Administratorów , Projektantów miasta , Moderatorów forum , Grafików.

Więc mile zaprszamy!

xxx

Więcej info?

GG: 139002 - Sayet

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...