Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Obejście Fb, Czyli Kilka Fishbotów Za Jednym Razem


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiele osób napisało mi, że ma problem z odpaleniem FB na parę metków. Na forum już to jest, ale za prośbą paru osób napiszę poradnik.

 

1. Wchodzimy do folderu z metinem ( domyślnie C:Program Files\Metin2 )

2. Szukamy pliku metin2client.exe (Windows prawdopodobnie wyświetli to jako metinclient - bez dopisku .exe )

3. Pakujemy ten plik do winrar. Jak spakować plik do Winrar

4. Otwieramy go, klikamy na niego PPM oraz wybieramy na dole będzie "rename" i zmieniamy nazwę na np metin2client2.exe.

5. Wklejamy ten plik do folderu z metkiem.

6. Włączamy Injector x2, w "procces name" wpisujemy metin2client.exe a w drugim injector metin2clien2.exe

7. Uruchamiamy metin2client.exe i metin2client2.exe z folderu z metkiem.

 

Jeżeli mamy poprawnego FB ( co jakiś czas jest aktualizacja ) oraz dobrze zablokowany HS ( w tym tucie o FB jest sposob zablokowania HS TUTAJ to odpalimy kilka FB na raz ;)

 

Liczę na + plusiki ;)

Pozdrawiam Was serdecznie

 

W razie jakichkolwiek wątpliwości proszę pisać w temacie

 

Proszę nie zamykać, może się komuś przyda.......

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...